// کد مطلب: ۱۶۲۳۱۵

بیمه آسیا /

بیمه آسیا ۲۱۰ میلیارد ریال خسارت باربری بین المللی را پرداخت کرد

بیمه آسیا ۲۱۰ میلیارد ریال خسارت باربری بین المللی را پرداخت کرد
لینک کوتاه کپی شد

بیمه آسیا خسارت ۲۱۰ میلیارد ریالی خسارت باربری بین المللی شرکت صالح چوب سپاهان در استان اصفهان را پرداخت کرد.

به گزارش طلانیوز از روابط عمومی بیمه آسیا، محموله ای متعلق به شرکت صالح چوب سپاهان شامل محصولات MDF که از کشور اندونزی به مقصد ایران و بوسیله کشتی در حال حمل بود، در بندر پنانگ کشور مالزی دچار حادثه حریق شد و به طور کامل در آتش سوخت.

این گزارش می افزاید، بلافاصله پس از این حادثه و با اعلام صاحب کالا، گروه کارشناسی بیمه آسیا در مدیریت باربری با هماهنگی های لازم با یک شرکت ارزیاب معتبر بین المللی، روند بررسی و برآورد خسارت را آغاز کردند و در نهایت، اوایل دی ماه امسال چک خسارت این حادثه به مبلغ ۲۱۰ میلیارد ریال تحویل بیمه گذار شد.

بر اساس این گزارش، تحویل چک خسارت ، در سرپرستی بیمه آسیا در استان اصفهان و با حضور مسئولین این سرپرستی و مدیرعامل شرکت صالح چوب سپاهان انجام شد.

دراین نشست، مدیرعامل شرکت صالح چوب سپاهان از فرآیند سریع بررسی و پرداخت خسارت و همچنین پیگیری و رفتار حرفه ای مدیران و کارشناسان به‌ویژه مدیرعامل و مدیریت بیمه های باربری بیمه آسیا تقدیر کرد و حسن نظر و همراهی مجموعه بیمه آسیا را ستود و بر همکاری و تعامل بلندمدت مجموعه شرکت‌های وابسته به صالح چوب سپاهان با شرکت بیمه آسیا تاکید کرد.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه