// کد مطلب: ۱۶۲۵۱۳

بیمه رازی/

پیشتازان فروش نقدی بیمه رازی معرفی شدند

پیشتازان فروش نقدی بیمه رازی معرفی شدند
لینک کوتاه کپی شد

جشنواره فروش پیشتاز بیمه رازی با معرفی نفرات و شعب برتر به ایستگاه پایانی رسید.

به گزارش طلانیوز از روابط عمومی و تبلیغات بیمه رازی، جشنواره فروش پیشتاز بیمه رازی که همزمان با روز بیمه در بیمه رازی آغاز شد بعد از یک ماه به ایستگاه پایانی رسید و نفرات برتر معرفی شدند.

در این جشنواره که با هدف ایجاد انگیزه، توانمند سازی شبکه فروش و ارتقا مهارت‌های بازاریابی و فروش، ایجاد رقابت، ارتقا فروش نقدی، ایجاد پرتفوی پایدار از طریق خرده فروشی و تولید پرتفوی با کیفیت و متنوع برگزار شد رشد ۳۶ درصدی فروش نقدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته را به ثبت رسانده است.

بررسی‌ها حکایت از آن دارد که هفت نماینده از شعب آپادانا، شیراز، ایران‌مال و آیت الله کاشانی بیش‌ترین امتیازات این دوره از جشنواره را از آن خود کرده‌اند که آن‌ها می‌توان به محسن حاج میرزاعلی اکبر، محمدغفاری، سمیه صادقی، زیبا تقی‌پور، نمایندگی بیمه تامین فرزانگان آینده، گشایش فتح اله‌زاده خویی و علیرضا گروسی اشاره کرد.

این هفت نماینده در مجموع بیش از ۲۸ میلیارد ریال فروش نقدی در مدت زمان یک ماه داشته‌اند و در کنار آن‌ها ۱۲ شعبه بیمه رازی بیش‌ترین میزان فروش نقدی را از آن خود کرده‌اند که از این تعداد می‌توان به شعبه آپادانا، آیت الله کاشای، رشت، بندرعباس، شیرازی، تبریز، بیرجند، همدان، زاهدان، کرمانشاه، اراک و چالوس اشاره کرد.

فروش نقدی ۱۲ شعبه برتر بیمه رازی در مدت زمان برگزاری جشنواره بیش از ۱۱۵ میلیارد ریال بوده است.

براساس این گزارش، به ترتیب رشته اتومبیل (ثالث- بدنه)، مسئولیت، آتش سوزی، باربری، مهندسی، حوادث، عمر زمانی، کشتی و درمان از سوی نمایندگان به صورت نقدی در این جشنواره به بیمه گذاران عرضه شده است.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه