// کد مطلب: ۱۶۲۵۱۴

بیمه تجارت‌نو

بیمه تجارت‌نو با رشد چشمگیر شاخص‌های عملکردی همراه شد

بیمه تجارت‌نو با رشد چشمگیر شاخص‌های عملکردی همراه شد
لینک کوتاه کپی شد

نتیجه بررسی گزارش‌های آماری بیمه تجارت‌نو، از رشد شاخص‌های عملکردی این شرکت خبر داد.

به گزارش طلانیوز از روابط عمومی بیمه تجارت نو به نقل از فارس دکتر مهران رضوانی، مدیرعامل بیمه تجارت‌‌نو، با اعلام اینکه، جذب پرتفوی سودآور و حذف پرتفوی زیان‌ده یکی از مهم‌ترین محورهای راهبردی فعلی است، گفت: به همت متعالی همکاران پرتلاش، بیمه تجارت‌نو توانسته ۱۲۰ درصد از بودجه خود را محقق کند تا با توانمندی هر چه بیشتر، پاسخگوی اعتماد سهامداران و بیمه‌گزاران باشد.

مدیرعامل تجارت‌نو در ادامه افزود: درآمد حاصل از حق بیمه تولیدی شرکت، از ۱۸ شهریور ماه تا ۲۶دی ماه سال جاری به ۱۲٫۸۳۵ میلیارد ریال رسیده است تا نویدبخش رشد ۲۷ درصدی حق بیمه تولیدی طی دوره ذکر شده نسبت به مدت مشابه سال قبل باشد.

او در ادامه، برقراری توازن در ترکیب پرتفوی شرکت به منظور دستیابی به سودآوری مطلوب را از الزامات شرکت بیمه تجارت‌نو دانست و افزود: با توجه به استراتژی مناسب اتخاذ شده در شرکت، روند رو به رشد شاخص‌ها ادامه خواهد داشت.

رضوانی در پایان تصریح کرد: ضروری می‌دانم در این فرصت، قدردان تمامی سهامداران و بیمه‌گزاران که با اعتماد به بیمه تجارت‌نو، ما را در تحقق اهداف بزرگ و تسهیل مسیر رفاه و آسایش برای تمامی هموطنان یاری می‌کنند، باشم.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه