// کد مطلب: ۱۶۳۳۳۵

بیمه زندگی خاورمیانه

پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت سالروز تأسیس شرکت

پیام تبریک مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت سالروز تأسیس شرکت
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه به مناسبت سالروز تأسیس شرکت پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش خبرنگار ما از باشگاه بیمه گران، بیمه‌گذاران ارجمند، شبکه فروش سخت‌کوش و همکاران محترم بیمه زندگی خاورمیانه؛

با سلام و احترام خدمت شما؛

هفدهم بهمن‌ماه سالروز تأسیس اولین شرکت تخصصی بیمه‌های زندگی در ایران است. اکنون که وارد هشتمین سال فعالیت شرکت بیمه زندگی خاورمیانه می‌شویم باید به خود افتخار کنیم که همه با هم توانستیم فصلی جدید در حوزه خدمات بیمه زندگی کشور بگشاییم و با خدمتی صادقانه، در کنار دیگر بازیگران صنعت، اعتماد و آرامش را برای هموطنان عزیز خود به ارمغان بیاوریم.

در طول این سال‌ها شرکت بیمه زندگی خاورمیانه در جهت فرهنگ‌سازی بیمه‌های زندگی و افزایش ضریب نفوذ آن که یکی از اهداف همیشگی ارکان صنعت بیمه در راستای رفاه اجتماعی و کمک به رونق اقتصادی و سرمایه‌گذاری در کشور بوده است، توانسته خدمات بیمه‌های زندگی را به مردم عزیز کشورمان در اقصی نقاط کشور ارائه نماید همچنین تعداد قابل توجهی از جوانان عزیز جویای کار که دارای علاقه و استعداد سرشاری نیز بودند را جذب، آموزش و توسعه داده که هم‌اکنون در بازار بیمه کشور در حال فعالیت هستند.

اینجانب فرارسیدن هفدهم بهمن‌ماه، سالروز تأسیس بیمه زندگی خاورمیانه که مصادف با دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و همچنین ایام بعثت نبی مکرم اسلام(ص) گشته را حضور یکایک اعضای خانواده بزرگ بیمه زندگی خاورمیانه اعم از سهامداران ارجمند، بیمه‌گذاران محترم، شبکه فروش تلاشگر و همکاران مسئولیت‎‌پذیر، صمیمانه تبریک و شادباش می‌گویم.

مهدی نوروزی

مدیرعامل شرکت بیمه زندگی خاورمیانه

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه