// کد مطلب: ۱۶۳۵۹۶

بیمه سرمد

مدیرعامل بیمه سرمد خبر داد: پرداخت خسارت در کمتر از ۱۰ روز

مدیرعامل بیمه سرمد خبر داد: پرداخت خسارت در کمتر از ۱۰ روز
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بیمه سرمد در سفر به استان فارس و در دیدار با مدیر شعب بانک صادرات ایران استان از پرداخت خسارت به زیان دیدگان در کمتر از ۱۰ روز خبر داد.

دکتر بهشتی‌نژاد در سفر به استان فارس، با خواجه نژادیان مدیر شعب استان فارس بانک صادرات ایران دیدار و طی جلسه‌ای در مورد مسائل و همکاری‌های دو جانبه به گفتگو پرداختند.

در این دیدار بهشتی‌نژاد با اشاره به چالش‌ها و مشکلات سالیان گذشته بیمه سرمد گفت: در حال حاضر با توجه به مجموعه اقدامات انجام شده به منظور حل مشکلات و برطرف نمودن موانع موجود، بیمه سرمد روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و روند رو به رشد شرکت کماکان نیز ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: به منظور جلب رضایت هر چه بیشتر خانواده بزرگ بانک صادرات، مدت زمان بررسی پرونده های درمانی و پرداخت خسارت به بازه زمانی کمتر از ده روز رسیده و در تلاش هستیم که این مدت زمان را به کمتر از یک هفته تقلیل دهیم.

در ادامه این گفتگو خواجه نژادیان مدیر شعب بانک صادرات ایران استان فارس ضمن ابراز خشنودی و اشاره به بهبود روند خدمات دهی بیمه سرمد از دعوت مدیر شعبه استان فارس بیمه سرمد جهت حضور در جلسات بازاریابی بانک صادرات استان فارس با مشتریان بزرگ بانک خبر داد و افزود تعامل بانک و بیمه می تواند باعث هم افزایی برای بانک و برای بیمه سرمد گردد.

در پایان، جلسه‌ای با حضور مدیران و اعضای کانون بازنشستگان برگزار شد و در فضایی دوستانه بازنشستگان معظم بانک صادرات به طرح مشکلات خود پرداختند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه