// کد مطلب: ۱۶۳۸۱۱

بیمه ایران

همواره خود را موظف به تکریم پیشکسوتان میدانیم

همواره خود را موظف به تکریم پیشکسوتان میدانیم
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل و رئیس هیات مدیره بیمه ایران با حضور در خانه فرهنگ با اعضاء هیات رئیسه کانون بازنشستگان دیدار و گفتگو کرد.

شریفی در این دیدار که با حضور مونسان مدیرکل دفتر هیات مدیره همراه بود با تکریم مقام بازنشستگان شرکت گفت: در تمامی سفرهای استانی حتما با همکاران بازنشسته استان دیدار میکنم و از ابتدای حضور در طبقه ۱۶ ساختمان برزیل، تاکید داشتم که در رویدادهای مهم میبایست نماینده ای از همکاران بازنشسته حضور داشته باشد چرا که خودمان را موظف میدانیم حرمت پیشکسوتان را نگاه داریم.

شریفی در این دیدار که بیشتر به ارائه نقطه نظرات و پیشنهادات اعضاء کانون اختصاص داشت و در پاسخ به درخواست کمک به معیشت همکاران بازنشسته با تاکید بر رعایت ضوابط قانونی گفت: باور کنید که برای تامین معیشت و حوزه های مربوط به منابع انسانی،به دنبال روزنه های مختلف میگردیم که همکاران را کمک کنیم. پیشنهاد میدهم یکی از همکاران بازنشسته که به مباحث بودجه و مالی آشنا است به نمایندگی از سایر پیشکسوتان جلسات مستمر با ادارات کل بودجه و امور مالی داشته باشد که راهکارهایی که میتوانیم به معیشت بازنشستگان کمک کنیم را بررسی کنند.

شریفی با اشاره به تصمیماتی که در هیات مدیره بیمه ایران برای رفاه حال همکاران گرفته میشود،افزود: خودم بصورت تقریبا ماهیانه با حضور در منزل بازنشستگان با آنها دیدار میکنم اما از کانون توقع دارم اخبار شرکت را از روابط عمومی دریافت کنند و در کانال و گروههای بازنشستگان قرار دهند که آنها هم از وقایع شرکت مطلع شوند. کانون میتواند با پاسخ به بعضی ابهاماتی که توسط عده ای مطرح میشود ما را در رفاه بیشتر بازنشستگان کمک کند.

طبق گزارش ارسالی به روابط عمومی ،در ابتدای این نشست رئیس و اعضاء کانون ضمن سپاس از نگاه مدیرعامل به بازنشستگان، از پرداخت یکجای وام به همکاران شاغل و بازنشسته تشکر و درخواست‌های خود را از مدیرعامل بیمه ایران مطرح کردند.

-درخواست اختصاص فضای مناسب در یکی از ساختمانهای شرکت به کانون

-درخواست پرداخت حقوق بازنشستگان همزمان با همکاران شاغل

-احساس غرور و عظمت از خدمات بیمه ایران در طی سالیان قبل که در خانه فرهنگ بیمه ایران به تصویر کشیده شده است

-درخواست کمک به معیشت بازنشستگان از طرق مختلف قانونی

-درخواست تعدیل نرخ حق بیمه درمان مربوط به همکاران بازنشسته

-درخواست مساعدت بیشتر در پرداخت وام به همکاران بازنشسته

-درخواست ارائه پوشش های درمانی بیشتر به شرکت اعتماد آفرین

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه