// کد مطلب: ۱۶۴۳۲۹

بیمه دی

برگزاری نشست سراسری مدیرعامل بیمه دی با مدیران ستادی و استانی

برگزاری نشست سراسری مدیرعامل بیمه دی با مدیران ستادی و استانی
لینک کوتاه کپی شد

نشست مدیرعامل بیمه دی با هدف تشریح برنامه‌‌های این شرکت در ۱۴۰۳ ، با حضور معاونین و مدیران ستادی، به صورت حضوری و مدیران استانی و شعب، به صورت وبینار و برخط برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما ، در این نشست، طاهر موهبتی مدیرعامل این شرکت با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته در راستای افزایش میزان فروش و توفیقات حاصل آمده در این خصوص گفت: آن‌چه موجب این موفقیت شده، اهمیت بخشی به سرمایه‌ی انسانی است و استمرار این موضوع، می‌تواند ضامن اجرای مطلوب برنامه‌های شرکت و تحقق اهداف آن در سال آتی باشد.

مدیرعامل بیمه دی، با اشاره به دیگر دستاوردهای بیمه دی همچون کاهش ضریب خسارت و رشد ۱۳۶ درصدی ارزش سهام این شرکت، بیان داشت: مجموعه‌ی عملکردی بیمه دی نسبت به میانگین صنعت بیمه، در شرایط مطلوبی قرار دارد که این مهم تنها به واسطه‌ی تلاش و کوشش تمامی ارکان و اجزاء شرکت در ستاد و استان‌های سراسر کشور، محقق شده و شایسته‌ی قدردانی است.

طاهر موهبتی در خاتمه‌ی این نشست، ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه رمضان، اظهار امیدواری کرد خانواده‌ی بزرگ بیمه دی با گرامی شمردن تقارن بهار قرآن و بهار طبیعت، از برکات و فیوضات این ایام بهره‌مند گردند

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه