// کد مطلب: ۱۶۴۳۶۱

بیمه میهن

میهن در ایام نوروز تعطیل نیست

میهن در ایام نوروز تعطیل نیست
لینک کوتاه کپی شد

تعطیلات نوروزی با توجه به افزایش حجم سفر و خطرات مترتب در این ایام، مستلزم پاسخگویی فوری و رسیدگی به خسارت‌های وارده به مردم است که ممکن است به واسطه روزهای تعطیل با آسیب و تاخیر انجام شود.

روابط عمومی و امور بین الملل بیمه میهن اعلام کرد:

میهن در ایام نوروز تعطیل نیست

مدیریت‌های ستادی و شعب بیمه میهن در روزهای تعطیل نوروز ۱۴۰۳ آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل بیمه میهن؛ این شرکت در راستای پاسخگویی و ارائه خدمات مطلوب به هم میهنان عزیز به اطلاع می‌رساند: مدیریت‌های ستادی و شعب بیمه میهن در روزهای تعطیل نوروز ۱۴۰۳ آماده ارائه خدمات بیمه‌ای هستند.

مدیریت‌های ستادی و شعب سراسر کشور این شرکت در روز ۲۹ اسفند ماه سال جاری و روزهای ۲( از ساعت ۹ تا ۱۲)، ۴ و ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ از ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰ پاسخگوی هموطنان گرامی خواهند بود.

همچنین در روزهای یاد شده، مدیریت‌های امور شعب و نمایندگان ، فنی، آتش سوزی، مسئولیت، اتومبیل، مالی، فناوری‌اطلاعات و… این شرکت بیمه ای در ستاد مرکزی و شعب سراسر کشور آماده به کار خواهند بود تا ضمن پاسخگویی به نیاز مردم از جمله صدور بیمه نامه، بررسی کارشناسی خسارت های احتمالی و پوشش های مورد نیاز در زمینه پرداخت خسارت را انجام دهند.

گفتنی است با ابتکار بیمه میهن، مالکان خودروهایی که بیمه بدنه میهن را داشته باشند، در ایام نوروز از خدمات رایگان امدادخودرو برخوردار خواهند بود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه