// کد مطلب: ۱۶۴۳۸۶

بیمه سرمد

برگزاری آخرین شورای مدیران بیمه سرمد در سال ۱۴۰۲/بهشتی‌نژاد: آیندۀ روشن برای بیمه سرمد با نگاه استراتژیک به سال آینده

برگزاری آخرین شورای مدیران بیمه سرمد در سال ۱۴۰۲/بهشتی‌نژاد: آیندۀ روشن برای بیمه سرمد با نگاه استراتژیک به سال آینده
لینک کوتاه کپی شد

در آخرین روزهای سال ۱۴۰۲، شورای مدیران بیمه سرمد با هدف ارائۀ گزارش عملکرد و برنامه‌های آتی مدیریت‌های ستادی شرکت برگزار شد.

در این نشست که با حضور دو تن از اعضای هیئت‌مدیره همراه بود، معاونان و مدیران شرکت با ارائۀ عملکرد سال ۱۴۰۲ به بیان برنامه‌های خود در سال پیش رو پرداختند.

بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد، با اشاره به نگاه استراتژیک هیئت‌مدیرۀ شرکت به سال آینده گفت: «جلساتی در جهت تدوین برنامه و استراتژی شرکت برای سال آینده داشتیم و ان‌شاالله در آغازین روزهای کاری سال جدید، برنامه و استراتژی شرکت تدوین و ابلاغ خواهد شد تا اهداف و نقشۀ راه شرکت برای سال ۱۴۰۳ پیش روی معاونان، مدیران و کارکنان باشد.

ایشان در ادامه از زحمات کلیۀ کارکنان، مدیران و معاونان شرکت قدردانی کردند و با مقایسۀ اسفندماه سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲، این آرامش و ثبات پایانی سال را مرهون تلاش‌های تک‌تک کارکنان و مدیریت مدیران متخصص شرکت دانستند.

بهشتی‌نژاد سال آینده را سالی روشن برای بیمه سرمد توصیف کرده و ابراز امیدواری کردند سال آینده با تجربه و تلاشی که در سال ۱۴۰۲ رخ داد، سال شکوفایی بیمه سرمد خواهد بود.

در ادامه، هر یک از اعضای هیئت‌مدیره نیز با بیان رهنمود های خود از مدیران و کارکنان بیمه سرمد تشکر و قدردانی کردند و ضمن تبریک سال جدید آینده ای روشن را برای بیمه سرمد آرزو کردند.

آخرین شورای مدیران بیمه سرمد در سال ۱۴۰۲ با افتتاح سالن جلسات ساختمان مرکزی شرکت همراه بود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه