// کد مطلب: ۱۶۶۸۳۴

بیمه ملت

“نرم افزار درمان بیمه ملت” طراحی و در دسترس بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری قرار گرفت

“نرم افزار درمان بیمه ملت” طراحی و در دسترس بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری قرار گرفت
لینک کوتاه کپی شد

با هدف ارائه خدمات نوین و تسهیل امور درمانی بازنشستگان محترم صندوق بازنشستگی کشوری، نرم افزار درمان شرکت بیمه ملت در دسترس تمامی بازنشستگان این صندوق قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما از  اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، این نرم افزار به منظور ارائه خدمات غیرحضوری و آسان به بازنشستگان عزیز طراحی شده است و امکانات متعددی را در اختیار این عزیزان قرار می‌دهد.

براساس این گزارش، امکاناتی چون ایجاد پروفایل اختصاصی برای هر بیمه شده، امکان جستجوی مراکز درمانی، مشاهده سوابق درمان، ثبت هزینه های درمان و بارگذاری آنلاین مدارک و اسناد پزشکی و همچنین تماس با پشتیبانی نرم افزار در شرکت بیمه ملت از جمله امکانات و ویژگی های نرم افزار درمان شرکت بیمه ملت برای بازنشستگان و وظیفه بگیران صندوق بازنشستگی کشوری است.

 ثبت نام و ایجاد پروفایل:

بازنشستگان محترم می توانند با مراجعه به آدرس hs.mellatyar.app و یا اسکن QR کد موجود در پوسترهای اطلاع رسانی، نسبت به ثبت نام و ایجاد پروفایل خود در این اپلیکیشن اقدام نمایند.

 جستجوی مراکز درمانی:

با استفاده از این اپلیکیشن، بازنشستگان عزیز می‌توانند به راحتی مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه ملت را در سراسر کشور جستجو کرده و از خدمات آنها بهره‌مند شوند.

 ثبت هزینه‌های درمانی:

امکان ثبت آسان و آنلاین هزینه‌های درمانی و بارگذاری مدارک مربوطه برای بازنشستگان محترم در این اپلیکیشن فراهم شده است.

 مشاهده سوابق درمانی:

بازنشستگان محترم می‌توانند با مراجعه به بخش سوابق درمانی در این اپلیکیشن، به کلیه اطلاعات مربوط به سابقه درمان خود و اعضای ‌وابسته به خود دسترسی داشته باشند.

 تماس با پشتیبانی:

در صورت بروز هرگونه مشکل یا نیاز به راهنمایی، بازنشستگان عزیز می‌توانند از طریق این اپلیکیشن با مرکز پشتیبانی بیمه ملت تماس گرفته و از خدمات مشاوره‌ای و پشتیبانی این مرکز بهره‌مند شوند.

 

گفتنی است، شرکت بیمه ملت با طراحی و ارائه این نرم افزار، گامی دیگر در جهت ارائه خدمات نوین و باکیفیت به بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری برداشته است و امیدوار است که این اقدام مورد استقبال این عزیزان نیز قرار گیرد.

برای دانلود و استفاده از نرم افزار درمان بیمه ملت، می توانید به نشانی hs.mellatyar.app مراجعه نمایید.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه