// کد مطلب: ۱۴۰۸۸۹

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا:

۵۰ درصد از خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا فاکتور شده است

۵۰ درصد از خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا فاکتور شده است
لینک کوتاه کپی شد

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا از فاکتور شدن ۵۰ درصد از خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، یک روز پس از واریز وجه خودرو به نام مشتریان خبر داد.

به گزارش طلانیوز، حسین کاظمی گفت: در طرح فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات سایپا که از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو انجام شد 371 هزار و 812 نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 23 هزار و 231 نفر شرایط حضور در قرعه کشی را نداشتند و از فرآیند قرعه کشی حذف شدند.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا افزود: در این مرحله تعداد 70 هزار خودرو جهت تخصیص به مشتریان در نظر گرفته شده بود که بین 348 هزار و 581 نفر حائز شرایط، قرعه کشی انجام و نتیجه آن از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو اعلام شد.

او خاطرنشان کرد: تا این لحظه 21 هزار و 760 نفر از افراد برگزیده نسبت به ثبت نام و واریز وجه اقدام کرده اند که 17 هزار و 519 نفر از آنها مربوط به طرح فروش فوق العاده بوده و 4 هزار و 241 نفر هم مربوط به طرح پیش فروش محصولات گروه سایپا هستند.

کاظمی تصریح کرد: با برنامه ریزی دقیق در تولید و فروش گروه، 50 درصد از خودروهای طرح فروش فوق العاده در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو بلافاصله و در مدت یک روز پس از واریز وجه خودرو، به نام مشتریان فاکتور شده است

سایپانیوز

۵۰ درصد از خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا فاکتور شده است

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه