// کد مطلب: ۱۵۶۰۰۴

کی ام سی T۸ مانستر | نمایشگاه آفرود تهران

معرفی کی ام سی T8 مانستر در نمایشگاه آفرود

معرفی کی ام سی T8 مانستر در نمایشگاه آفرود
لینک کوتاه کپی شد

شرکت کرمان موتور در نمایشگاه آفرود امسال طرح جالبی از T8 را با پسوند مانستر به نمایش گذاشته است.

به گزارش طلانیوز: ششمین نمایشگاه آفرود و صنایع و تجهیزات وابسته در حال برگزاری است، در این بین، شرکت کرمان موتور با محصول T8 در شکل های مختلف حضور یافته است. یکی از طرح های ویژه ای که برای T8 در این نمایشگاه به اجرا درآمده، T8 مانستر است. پیکاپ سبزرنگی که با تجهیزات نصب شده روی آن، ابعاد بزرگ تر و شمایل باابهت تری به خود گرفته است.

 

تغییرات ظاهری کی ام سی T8 مانستر

 

کی ام سی T8 مانستر

 

مانستر موجود در نمایشگاه از کاور سبز بهره برده است. این خودرو برای آن که جذاب تر و صد البته خشن تر به نظر آید، به اقلام آفرودی نظیر سپر جلو و عقب جدید، رینگ و لاستیک های آفرودی و کیت تعلیق آیرونمن تجهیز شده است. همچنین برخی دیگر از اقلام نظیر رولر لید و لایت بار و چادر نیز برای این خودرو در نظر گرفته شده که چهره خوبی برای T8 مانستر پدید آورده اند. البته این پروژه همچنان تا نهایی شدن فاصله دارد و در ادامه بزرگ تر از آن چه اکنون است، خواهد شد.

 

کی ام سی T8 مانستر

 

مشخصات فنی کی ام سی T8 مانستر

پیکاپ T8 مانستر از نظر مشخصات فنی تفاوتی با نسخه های استاندارد ندارد. پیکاپ T8 مانند سایر خودروهای آفرودی و کار و تجاری نیمه سبک، دارای شاسی و اتاق مستقل است. این خودرو به یک پیشرانه ۲ لیتری توربو شارژر با حداکثر قدرت ۱۷۴ اسب بخار و گشتاور ۲۹۰ نیوتن متر و یک جعبه دنده ۶ سرعته دستی مجهز است. باید گفت با توجه به این که حداکثر گشتاور این پیشرانه توربو در دورهای پایین در اختیار راننده قرار می‌گیرد، توانایی های حرکتی و شتاب‌گیری خودرو در ابتدای حرکت رضایت بخش است.

با توجه به نیاز راننده می توان به صورت الکتریکی و از طریق پنل موجود در زیر تنظیمات تهویه، خودرو را در حالت چهار چرخ محرک سبک ۴H و چهار چرخ محرک سنگین  ۴L قرار داد. پیکاپ KMC T8 می تواند به صورت مجاز ۸۴۰ کیلوگرم بار را حمل کند.

 

کی ام سی T8 مانستر

 

سیستم تعلیق KMC T8 در بخش جلو از نوع دوجناقی است و در بخش عقب مانند بسیاری از پیکاپ های میان رده، دارای ساختار فنر تخت و غیرمستقل است. ترمزهای جلو و عقب این خودروی کار و تجاری دیسکی هستند و سیستم فرمان هیدرولیک (HPS) بر روی آن نصب شده است. این خودرو در استفاده شهری مصرف سوختی حدود ۱۰ لیتری را به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر دارد.

 

امکانات استاندارد کی ام سی T8 مانستر

 

کی ام سی T8 مانستر

 

خودروی T8 در جایگاه یک خودروی کار و تجاری و البته آفرودی امکانات ایمنی و رفاهی همچون دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، ترمز ABS و EBD و BOS و HBA، سنسور نور، کروز کنترل، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان، تریم داخلی چرم مصنوعی، استارت دکمه ای، سنسور باد و دمای تایرها، تنظیم الکتریکی وضعیت انتقال قدرت به چرخ ها، نمایشگر لمسی با قابلیت نصب نرم افزار، ره‌یاب ماهواره ای، کامپیوتر سفر، شیشه ها و آینه های برقی، جک گازی کاپوت، قفل دیفرانسیل اتومات و… در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

سخن پایانی

 

کی ام سی T8 مانستر

 

در پایان لازم به ذکر است که کرمان موتور در این نمایشگاه علاوه بر T8 مانستر، یک نسخه آبی رنگ با تجهیزات ویژه، یک نسخه صورتی و یک نسخه امدادرسانی از T8 را هم با خود به همراه آورده است.

 

کی ام سی T8 مانستر

 

کی ام سی T8 مانستر

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه