// کد مطلب: ۱۵۶۲۰۴

قیمت فیس لیفت ۲۰۶ | فیس لیفت ۲۰۶ صندوق دار

قیمت فیس لیفت 206 صندوق دار در بازار آزاد خودرو افزایش داشت؟

قیمت فیس لیفت 206 صندوق دار در بازار آزاد خودرو افزایش داشت؟
لینک کوتاه کپی شد

با وجود حاکمیت آرامش در بازار آزاد، امروز قیمت رانا پلاس پانوراما، که به نوعی می توان آن را فیس لیفت ۲۰۶ صندوق دار دانست، حدود ۵ میلیون گران تر شد.

به گزارش طلانیوز: رانا همان فیس لیفت ۲۰۶ صندوق دار است که ایران خودرو آن را به نام خود ثبت کرده است و به اسم محصول داخلی می فروشد، اما در واقع، رانا با ۲۰۶ صندوق دار شباهت زیادی دارد و فقط در بحث ظاهری و طراحی درون کابین است که با هم متفاوت اند.

 

50296_452452

 

در گذشته، راناهای EL و LX نسبت به ۲۰۶ صندوق دار آپشن های کم تری داشتند و به همین دلیل بدفروش بودند، اما اکنون به غیر از رانا پلاس های معمولی، رانا پلاس های پانوراما وضعیت بسیار خوبی دارند و با توجه به ویژگی هایشان مورد استقبال مردم قرار گرفتند.

 

امروز با وجود این که بازار آزاد شرایط پایداری داشت و قیمت ها تغییری خاصی نسبت به دیروز نداشتند، بهای اعلامی رانا پلاس پانوراما حدود ۵ میلیون افزایش یافت و این خودرو گران تر از دیروز توسط صاحبانش آگهی شد.

تغییرات قیمت خودروهای صفر ایران خودرو

در بازار محصولات ایران خودرو، به جز رانا پلاس پانوراما، تارا اتوماتیک هم حدود ۵ میلیون گران تر شد، اما آن طرف ماجرا، دنا پلاس ۶ دنده توربو قرار داشت که ۵ میلیون ارزان تر شد.

 

قیمت خودرو

 

تغییرات قیمت خودروهای صفر سایپا

بازار محصولات سایپا هم مانند همیشه آرامش بیش تری نسبت به ایران خودرویی ها و چینی ها داشت و تقریباً نوسانی را تجربه نکرد.

 

قیمت خودرو

 

تغییرات بازار چینی ها هم به حدی ضعیف بود که لاماری با ۲۰ میلیون افتی که داشت بیش تر از همه جلب توجه می کرد.

 

قیمت خودرو

 

/مبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه