// کد مطلب: ۱۵۶۴۲۷

x۲۲ پرو | قیمت x۲۲ پرو | خرید x۲۲ پرو

X22 پرو کم تر از 900 میلیون آگهی می شود!

X22 پرو کم تر از 900 میلیون آگهی می شود!
لینک کوتاه کپی شد

در بازار آزاد، امروز قیمت X22 پرو از جک S3 بسیار ارزان تر شد و به زیر ۹۰۰ میلیون رسید.

در بازار کراس اوورهای تقریباً ارزان قیمت، دو خودروی X22 پرو و جک S3 رقابت بسیار شدیدی با هم دارند و هر کدام از آن ها هم توسط مردم مورد استقبال قرار گرفته اند. رقابت این دو کراس اوور چینی و نسبتاً اقتصادی هم به گونه ای نیست که یکی از آن ها میزان فروش بسیار بالا و دیگری بسیار ضعیف باشد، بلکه هر دو را می توان به وفور در خیابان ها یافت.

در این شرایط، قیمت X22 پرو با وجود برتری نسبی از نظر، زیبایی، فنی، امکاناتی و…، حدود ۹۰ میلیون نسبت به جک S3 ارزان تر است. البته تا دیروز X22 پرو در حدود ۹۳۰ میلیون تومان معامله و یا آگهی می شد، اما امروز با افت ۴۰ میلیونی اش به ۸۹۰ میلیون رسید و اختلافش با جک S3 بیش تر شد.

اکنون پرسش این است که چرا جک S3 با وجود ضعف همه جانبه اش نسبت به X22 پرو، هنوز هم قیمت نسبتاً بالایی دارد و دچار افت سنگین نمی شود.

شما اگر در این باره نظری دارید برای‌مان کامنت کنید تا بتوانیم علت عدم ریزش جک S3 را متوجه شویم.

تغییرات قیمت خودروهای صفر ایران خودرو

رانا پلاس پانوراما ۶ میلیون و ۲۰۶ تیپ ۲ و دنا پلاس توربو ۶ دنده هر کدام به اندازه ۵ میلیون و بیش تر از دیگر محصولات ایران خودرو ارزان شدند.

 

عکس

 

تغییرات قیمت خودروهای صفر سایپا

تغییرات محصولات سایپا امروز هم مانند هر روز ناچیز بود و همه آن ها ثبات قیمتی را تجربه کردند.

تغییرات قیمت خودروهای صفر چینی

همان طور که پیش تر گفته شد، قیمت X22 پرو امروز با افت ۴۰ میلیونی اش در صدر کاهشی های چینی قرار گرفت و از طرفی دیگر، هایما ۸S به همراه جک S3 به ترتیب ۲۰ و ۱۵ میلیون افت داشتند.

 

عکس

 

/منبع: اسب بخار          

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه