// کد مطلب: ۱۵۶۵۴۳

قیمت خودرو | قیمت محصولات سایپا سایپا | قیمت محصولات سایپا در روسیه

قیمت سایپا شاهین، کوییک و ساینا S در روسیه مشخص شد

قیمت سایپا شاهین، کوییک و ساینا S در روسیه مشخص شد
لینک کوتاه کپی شد

به تازگی، قیمت سایپا شاهین و دو محصول دیگر از این کمپانی در روسیه مشخص شده است.

به گزارش طلانیوز: شرکت خودروسازی سایپا قیمت سه مدل خودرو اقتصادی (ساینا، کوییک و شاهین) را، که در سال ۲۰۲۴ در بازار خودرو روسیه عرضه می شوند، اعلام کرده است. از نظر پارامترها و هزینه های نگهداری، خودروهای سایپا در بخشی از بازار که تحت سلطه محصولات AVTOVAZ است قرار می گیرند.

طبق توافق ایجادشده، در فدراسیون روسیه، سه مدل از خودروهای سایپا ارائه خواهد شد؛ کوییک (Quik)، که یک هاچ بک کراس ساب کامپکت به شمار می آید، سدان کوچک ساینا S و همچنین سدان مدرن تر و پرچم‌دار سایپا، شاهین.

 

تعریف روس ها و تعیین قیمت محصولات سایپا

در این بخش ترجمه عینی سایت روسی را بازنویسی کرده ایم:

کوییک و ساینا S براساس پلت فرم X200 ساخته شده اند، که نسخه ارتقایافته مزدا ۱۲۱ مدل ۱۹۸۶ است. این مدل ها با موتور ۱.۵ لیتری ۸ سوپاپ بنزینی (۸۷ اسب بخار قدرت و ۱۲۸ نیوتن متر گشتاور، گیربکس دستی یا اتوماتیک عرضه خواهند شد. قیمت ساینا S از ۱,۲۲۰,۰۰۰ روبل (معادل ۱۲ هزار و ۸۰۰ دلار) و کوییک از ۱,۵۰۰,۰۰۰ روبل (معادل ۱۵ هزار و ۷۵۰ دلار) شروع می شود.

 

محصولات سایپا در روسیه

شاهین بر پایه پلت فرم جدیدتری بنا شده است که از بسیاری جنبه ها شاسی پلت فرم تویوتا B را تداعی می کند (مانند تویوتا یاریس/ ویتز ۲۰۰۵). موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ بنزینی با ۱۰۹ اسب بخار قدرت و ۱۷۸ نیوتن متر گشتاور با یک گیربکس ۵ سرعته دستی یا اتوماتیک سی وی تی کوپل شده است. قیمت این مدل از ۲,۰۵۰,۰۰۰ روبل (معادل با ۲۱ هزار و ۵۲۰ دلار) شروع می شود.

 

محصولات سایپا در روسیه

 

گفتنی است هنوز به طور دقیق مشخص نیست خودروهای سایپا در روسیه با چه آپشن ها و امکانات رفاهی و ایمنی‌ای به فروش می رسند و همچنین تاریخ شروع فروش آن ها نیز اعلام نشده است.

 

محصولات سایپا در روسیه

 

سایپا شاهین چه قیمتی در روسیه دارد؟

قیمت این مدل از ۲,۰۵۰,۰۰۰ روبل (معادل با ۲۱ هزار و ۵۲۰ دلار) شروع می شود.

 

ساینا S و کوییک چه قیمتی در روسیه دارند؟

قیمت ساینا S از ۱,۲۲۰,۰۰۰ روبل (معادل ۱۲ هزار و ۸۰۰ دلار ) و کوییک از ۱,۵۰۰,۰۰۰ روبل (معادل ۱۵ هزار و ۷۵۰ دلار) شروع می شود.

 

/منبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه