// کد مطلب: ۱۵۶۵۸۲

بیست و سومین نمایشگاه خودرو | نمایشگاه خودروی مشهد

آغاز بیست و سومین نمایشگاه خودروی مشهد از 9 شهریور

آغاز بیست و سومین نمایشگاه خودروی مشهد از 9 شهریور
لینک کوتاه کپی شد

بیست و سومین نمایشگاه خودروی مشهد از ۹ تا ۱۲ شهریور در محل دائمی نمایشگاه های این شهر برگزار خواهد شد.

به گزارش طلانیوز: بیست و سومین نمایشگاه خودروی مشهد در حالی برگزار خواهد شد که علاوه بر حضور پر تعداد خودروسازان، شاهد رونمایی و معرفی چندین محصول سبک و سنگین جدید نیز خواهد بود.

نمایشگاه خودروی مشهد یکی از قدیمی ترین و مهم ترین نمایشگاه های خودروی کشور به شمار می آید. این نمایشگاه طی سال هایی که نمایشگاه خودروی تهران برگزار نمی شد، همواره عنوان بزرگ ترین نمایشگاه خودروی کشور را یدک می کشید، به نحوی که، اکثر محصولات جدید ابتدا در این رویداد خودرویی معرفی و رونمایی می شد.

این نمایشگاه با توجه به عدم برگزاری نمایشگاه تهران به دلیل حواشی پیش آمده، امسال هم بزرگ ترین رویداد خودرویی کشور به شمار خواهد آمد. از سوی دیگر، استان خراسان با توجه به در اختیار داشتن زنجیره تأمین خطوط تولید، همواره به عنوان یکی از قطب های تولید قطعات و خودرو مطرح بوده است. این نمایشگاه به دلیل جایگاه، سابقه و اهمیت همیشه با استقبال فعالان صنعت خودروسازی و علاقه‌مندان به این حوزه همراه بوده است.

براساس این گزارش، تاکنون حضور گروه خودروسازی سایپا، گروه صنعتی ایران خودرو، کرمان موتور، بهمن موتور، خودروسازی آسنا، سیبا موتور، گروه صنعتی آمیکو، گروه خودروسازی مایان، پادران موتور، کامل دیزل، خودروسازی زامیاد، سایپا دیزل، نیکران موتور، ایران دوچرخ با محصولات سبک و سنگین در نمایشگاه خودروی مشهد قطعی شده است.

بیست و سومین نمایشگاه خودروی مشهد طی روزهای ۹ تا ۱۲ شهریورماه در محل دائمی نمایشگاه مشهد برگزار می شود. علاقه‌مندان می توانند طی روزهای برگزاری از ساعت ۱۶ تا ۲۲ با حضور در این رویداد جدیدترین دستاوردهای خودروسازان کشور را از نزدیک مشاهده کنند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه