// کد مطلب: ۱۵۶۵۸۳

آمیکو در نمایشگاه | آمیکو در نمایشگاه مشهد

آمیکو به نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد می رود

آمیکو به نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد می رود
لینک کوتاه کپی شد

بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد از تاریخ نهم تا دوازدهم شهریورماه برگزار خواهد شد.

به گزارش طلانیوز:  گروه صنعتی آمیکو این بار در نظر دارد با حضوری متفاوت و پر قدرت به بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد رفته و میزبان عموم بازدیدکنندگان در این رویداد بزرگ خودرویی باشد.

شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) در این نمایشگاه با همکاری و مشارکت دو نمایندگی (محمد گرمابی کد۱۲۰۲) – آروین خودرو خیام کد۱۲۱۲ با مدیریت آقای روح آبادی) و امکان فروش محصولات با شرایط ویژه را به بازدیدکنندگان از غرفه ارس خودرو دیزل ارایه خواهد داد.  

لازم به ذکر است، خودروهای پیکاپ آسنا M244 در رنگ های متنوع و M 2631 وC 1929 Mبا کاربری میکسر، کمپرسی و باری در بخش خودروهای کار و تجاری از جمله محصولاتی هستند که آمیکو در راستای سیاست های توسعه محصول و پاسخ به نیاز مشتریان گرامی خود در نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.

فروش خودروهای سنگین و فروش شرایط ویژه نمایشگاهی برای خودرو ۱۹۲۹ باری گروه صنعتی آمیکو از تاریخ نهم تا دوازدهم شهریورماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در غرفه شماره ۴ سالن فردوسی، بیست و سومین نمایشگاه بین المللی خودروی مشهد میزبان علاقمندان و عموم بازدیدکنندگان خواهد بود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه