// کد مطلب: ۱۵۶۸۵۲

قوی ترین کشندن ایران | کامل P۹ | نمایشگاه خودرو مشهد

ببینید | قوی ترین کشنده تولیدی حال حاضر ایران

ببینید | قوی ترین کشنده تولیدی حال حاضر ایران
لینک کوتاه کپی شد

کشنده کامل P9، در حال حاضر، قدرتمندترین کشنده ای است که در ایران تولید می شود و علاوه بر قدرت بالا، امکانات زیادی هم دارد.

به گزارش طلانیوز: کامل دیزل یکی از شرکت هایی بود که در نمایشگاه خودروی مشهد ۱۴۰۲ حضور یافت و در غرفه اش از قوی ترین کشنده تولیدی ایران، کامل P9، رونمایی کرد. لازم به ذکر است که این کشنده تأییدیه ADR را برای حمل کالاهای خطرناک مانند تانکر سوخت و… نیز دریافت کرده است.

 

کامل P9

 

گفتنی است، شرکت شرکت کامل دیزل از تاریخ ۹ تا ۱۲ شهریورماه در سالن مفاخر نمایشگاه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی مشهد مقدس است.

 

مشخصات فنی کامل P9

کامل P9

کشنده کامل P9 مجهز به پیشرانه ۱۳ لیتری توربوشارژ یوچای (YUCHAI) است که به صورت ۶ سیلندر خطی طراحی شده. این موتور چینی می تواند حداکثر توان ۵۶۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۵۰۰ نیوتن متر را به گیربکس اتوماتیک از نوع FAST تحویل دهد که ۱۶ دنده برای حرکت رو به جلو و ۲ دنده برای حرکت رو به عقب دارد.

علاوه بر نکات گفته شده، پیشرانه این خودرو مجهز به سیستم تزریق سوخت بوش (Bosch)، پیش گرم کن سوخت و گرم کن ادبلو (Adblue) است. مخزن سوخت این خودرو از دو باک که یکی از آن ها ۸۰۰ لیتر و دیگری ۲۵۰ لیتر حجم دارد تشکیل شده است. در مجموع می توان گفت قوی ترین کشنده تولیدی ایران باکی ۱۰۵۰ لیتری دارد که نیازش به سوخت گیری های پی در پی را کاهش می دهد.

 

امکانات ایمنی کشنده P9

کامل P9

این کشنده از نظر ایمنی به آپشن هایی نظیر سیستم تشخیص میزان خستگی راننده (DFMS)، دوربین ۳۶۰ درجه با کیفیت تصویر خوب، سیستم پایش فشار تایرها (TPMS)، رادار بین خطوط، ترمز اضطراری، دی لایت، سنسور باران و برف پاک کن اتوماتیک مجهز است.

 

امکانات رفاهی کامل P9

کامل P9

از مهم ترین امکانات رفاهی جدیدترین محصول کامل دیزل می توان به استارت دکمه، استارت از راه دور موتور، گرم کن و سردکن صندلی راننده، شارژر وایرلس، اتاق برگردان برقی، کروز کنترل، بخاری درجا، کولر درجا، مولتی مدیا ۱۰ اینچی، کلاستر کاملاً دیجیتال، یخچال و فریزر ۳۰ لیتری، دستگاه آب سردکن و آب جوش، صندلی راننده پنوماتیکی، صندلی شاگرد با قابلیت چرخش ۹۰ درجه، میز غذاخوری قسمت شاگرد، قفل دیفرانسیل، سیستم تهویه تمام اتوماتیک، تخت سوپر کامفورت و… اشاره کرد.

 

شرایط فروش و قیمت کامل P9

کامل P9

طبق صحبت هایی که با مسئول فروش کامل دیزل داشتیم، این شرکت قصد دارد تا قوی ترین کشنده ایران را در این سه روزی که نمایشگاه مشهد برگزار می شود به قیمت ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون به صورت نقدی به فروش برساند. بعد از نمایشگاه نیز این کشنده با قیمت ۵ میلیارد و ۴۵۰ میلیون در شرکت به فروش خواهد رسید. به این ترتیب، در فروش نمایشگاهی ۲۰۰ میلیون تخفیف برای P9 در نظر گرفته شده است. البته شرایط فروش اقساطی نیز برای این کشنده در نظر گرفته شد که مشتری می تواند با مراجعه به شرکت از برنامه های فروش اقساطی به طور کامل آگاه شود.

 

کامل P9

کامل P9

کامل P9

کامل P9کامل P9

کامل P9

کامل P9

کامل P9

کامل P9

کامل P9

 

مشخصات فنی کامل P9 چیست؟

کشنده کامل P9 مجهز به پیشرانه ۱۳ لیتری توربوشارژ یوچای (YUCHAI) است که به صورت ۶ سیلندر خطی طراحی شده است. این موتور می تواند حداکثر توان ۵۶۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۲۵۰۰ نیوتن متر را به گیربکس اتوماتیک از نوع FAST تحویل دهد که ۱۶ دنده برای حرکت رو به جلو و ۲ دنده برای حرکت رو به عقب دارد.

 

کشنده P9 چه امکانات ایمنی ای دارد؟

این کشنده از نظر ایمنی به آپشن هایی نظیر سیستم تشخیص میزان خستگی راننده (DFMS)، دوربین ۳۶۰ درجه با کیفیت تصویر خوب، سیستم پایش فشار تایرها (TPMS)، رادار بین خطوط، ترمز اضطراری، دی لایت، سنسور باران و برف پاک کن اتوماتیک مجهز است.

 

امکانات رفاهی کامل P9 چیست؟

از مهم ترین امکانات رفاهی جدیدترین محصول کامل دیزل می توان به استارت از راه دور موتور، گرم کن و سردکن صندلی راننده، شارژر وایرلس، اتاق برگردان برقی، کروز کنترل، بخاری درجا، کولر درجا، کلاستر دیجیتال، یخچال و فریزر ۳۰ لیتری، دستگاه آب سردکن و آب جوش، قفل دیفرانسیل، سیستم تهویه تمام اتوماتیک و تخت سوپر کامفورت اشاره کرد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه