// کد مطلب: ۱۵۷۲۱۷

شرایط فروش پراید وانت | شرایط فرو خودرو | شرایط فروش سایپا

شرایط فروش پراید وانت ۱۵۱

شرایط فروش پراید وانت 151
لینک کوتاه کپی شد

شرایط فروش فوری پراید ۱۵۱ ویژه شهریور ماه ۱۴۰۲ توسط سایپا اعلام شد.

به گزارش طلانیوز: شرایط پیش روش پراید ۱۵۱ نسخه DA با قیمت غیر قطعی از ساعت ۱۵ روز سه شنبه ۲۲ شهریور ماه ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد و تا زمان تکمیل وجه ادامه دارد. متقاضیان می توانند به سامانه اینترنتی فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند

 

شرایط فروش پراید وانت

 

آرشیو شرایط فروش پراید وانت

مرداد ۱۴۰۲ – منقضی شده

شرایط فروش فوق العاده پراید ۱۵۱ نسخه DA با قیمت مصوب ۲۲۹،۰۰۰،۰۰۰ تومان از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه ۲۴ مرداد ماه ۱۴۰۲ آغاز خواهد شد. متقاضبان می توانند به سامانه اینترنتی فروش سایپا به آدرس https://saipa.iranecar.com مراجعه کنند

شرایط فروش فوق العاده پراید وانت ۱۵۱ با دی لایت و قیمت جدید – خرداد ۱۴۰۲ (منقضی شده)

شرایط فروش فوق العاده پراید وانت ۱۵۱ با دی لایت و قیمت جدید توسط گروه خودروسازی سایپا اعلام شد.

متقاضیان میتوانند از ساعت ۱۴ روز یک شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۳/۲۱ با ورود به سایت فروش اینترنتی گروه خودروسازی سایپا به آدرس Saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگی های مجاز گروه خودروسازی سایپا می رساند، شرایط فروش فوق العاده خودروی وانت ۱۵۱ با دی لایت و قیمت قطعی به شرح زیر می باشد : 

 

شرایط فروش پراید وانت

 

لازم به ذکر است که در این طرح فروش آمده که پراید وانت به دی لایت مجهز شده و از این رو احتمالاً برای این خودرو پوزیشن لایت هم در نظر گرفته شده تا ۱۵۱ هم بتواند برخی از استانداردهای ۸۵ گانه را پاس کند. به این ترتیب با اضافه شدن دی لایت به پراید ۱۵۱، قیمت جدیدی هم برایش در نظر گرفته شده که نسبت به قبل حدود ۱۱ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان بیشتر شده. رشد ۱۱ میلیونی قیمت این خودرو نسبت به نسخه بدون دی لایت کمی غیرمنطقی به نظر می رسد و احتمالاً برای متقاضیان این خودرو غیر قابل هضم است.

 

شرایط فروش پراید وانت

 

شرایط عمومی بخشنامه :

خودروی وانت ۱۵۱ مجهز به دی لایت با مبلغ ۲۳۶ میلون تومان می باشد.

زمان تحویل خودرو ۶۰ روزه و با رنگ سفید می باشد.

محدودیت کد ملی برای ثبت نام اعمال خواهد شد (هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت نام یک دستگاه خودرو میباشد)

حداقل سن متقاضیان خرید خودرو ۱۸ سال و ملزم به ارائه گواهی نامه خودرو حداقل پایه سوم می باشند.

امکان صلح (خرید انصرافی) و انتقال خودرو بصورت وکالتی وجود ندارد.

شرایط فروش وانت پراید ۱۵۱ سایپا – فروردین ۱۴۰۲ (منقضی شده)

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، شرکت سایپا قصد دارد وانت پراید ۱۵۱ با کفی اطاق بار ( لاینر ) با موعد تحویل تیر الی مهرماه ۱۴۰۲ ویژه فروردین ماه اعلام کرد.

زمان فعالسازی بخشنامه ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۲۴ فروردین ماه می باشد. متقاضیان می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

سود مشارکت در این طرح فروش برای موعد تحویل تیر تا شهریور ۱۲ درصد و برای موعد مهرماه ۱۴ درصداست و سود انصراف از سوی شرکت ۳درصد کمتر از سود مشارکت اعلام شده است. پیش پرداخت برای ثبت نام وانت پراید ۱۱۰ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان می باشد و الباقی مبلغ خودرو بایددر زمان تحویل خودرو پرداخت گردد.

 

شرایط فروش پراید وانت

 

۶ اسفند ۱۴۰۲ ( منقضی شده )

شرکت سایپا قصد دارد وانت پراید ۱۵۱ با کفی اطاق بار ( لاینر ) با موعد تحویل ۹۰ روزه ویژه اسفند ماه اعلام کرد.

زمان فعالسازی بخشنامه ساعت ۱۰ روز پنجشنبه ۱۸ اسفند ماه می باشد. متقاضیان می توانند با ورود به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به آدرس www.saipacorp.com نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

به اطلاع متقاضیان محترم و نمایندگیهای مجاز گروه خودروسازی سایپا میرساند، شرایط فروش این خودرو مطابق شرح ذیل اعلام میگردد:

 

شرایط فروش پراید وانت

 

/منبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه