// کد مطلب: ۱۵۷۹۱۲

لاماری امداد | اولین امداد خودرو هوشمند ایران

ببینید | اولین امداد خودرو هوشمند ایران | لاماری امداد

ببینید | اولین امداد خودرو هوشمند ایران | لاماری امداد
لینک کوتاه کپی شد

در اقدامی جدید توسط شرکت آرین پارس موتور، لاماری امداد به کمک یک استارتاپ داخلی در حوزه فناوری به اولین امداد خودرو هوشمند ایران بدل شده است.

به گزارش طلانیوز: ماشین لاماری امداد که بر پایه خودروی محبوب لاماری ایما به روز رسانی و تجهیز شده است حالا به کمک این شرکت، با اضافه شدن تجهیزات جانبی به اولین امداد خودرو هوشمند ایران تبدیل شده است.

خودرو لاماری امداد به عنوان اولین امداد خودرو هوشمند ایران هوشمند حالا به ۲ دوربین داشبورد (دش کم) مجهز است که فعالیت‌های انجام گرفته در داخل و همچنین خارج از این خودرو را رصد می‌کند. یک دوربین در سمت چپ داشبورد و روبروی راننده قرار گرفته است تا فعالیت‌ها و اقدامات راننده خودرو امداد را رصد کند و در صورت رخ دادن تخلف از سوی راننده، اطلاعات را در اختیار شرکت ارائه دهنده خدمات امدادی لاماری قرار می‌دهد و فعالیت‌ها را کنترل می‌کند.دوربین دوم در کنار آینه وسط و رو به جاده تعبیه شده است و اتفاقات و سفرهای روزانه خودرو امداد را ثبت می‌کند و هدف از قرار گیری این دوربین‌ها در حقیقت ثبت اطلاعات و اتفاق‌ها در مسیر خدمت رسانی خودرو امداد لاماری است و به این صورت می‌توان از کیفیت و نحوه ارائه خدمات امدادی به خانواده محصولات لاماری اطمینان حاصل کرد.

 

لاماری امداد

 

مشخصات اولین امداد خودرو هوشمند ایران

خودروهای لاماری امداد از نظر فنی مشابه نسخه های معمولی لاماری ایما هستند اما شرکت آرین پارس موتور طرح‌های به‌کار رفته در نمای ظاهری خودرو امدادی لاماری ایما را با هماهنگی کامل با هویت بصری برند لاماری طراحی کرده است. همچنین از مدل‌سازی سه بعدی پیشرفته برای تجهیزات داخل کابین استفاده شده است.

 

لاماری امداد

 

این خودروها با امکاناتی همچون جامپ‌ استارت، مخزن آب، جک و ابزارهای مورد نیاز برای سرویس‌دهی سریع تجهیز شده‌اند. خودروهای سرویس لاماری نیز به زودی به خدمات کوییک سرویس و سرویس در محل مجهز خواهند شد.

از ویژگی‌های قابل‌توجه در طراحی این خودرو می‌توان به شاخ گوزن در نمای جانبی، شبرنگ‌های زیر سپر جلو و عقب و چراغ‌های هشدار نارنجی بدون آژیر و بلندگو اشاره کرد.

قرار است حدود ۳۲ دستگاه از این خودروهای سرویس بین نمایندگی‌های لاماری در سراسر کشور توزیع شود، به‌طوری‌که هر نمایندگی یک یا دو دستگاه خودرو امدادی داشته باشد تا برای ارائه خدمات به مشتریان استفاده کند.

امروز طی مراسمی استارت آپ دلفین از جدید ترین نوآوری های خود در حوزه تکنولوژی های حمل و نقل رونمایی کرد. این شرکت خدماتی در حوزه خودروهای هوشمند و پایش ناوگان های حمل و نقل ارائه می دهد که خدمات آن در حوزه نرم افزار و سخت افزار است. لاماری ایما امداد هم اولین امداد خودرو هوشمند ایران است که به سیستم های تولیدی این شرکت مجهز شده است.

 

لاماری امداد

لاماری امداد

لاماری امداد

لاماری امداد

لاماری امداد

لاماری امداد

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه