// کد مطلب: ۱۵۸۴۴۴

شرایط فروش تیگارد

شرایط فروش اقساطی تیگارد X35 – مهر ۱۴۰۲

شرایط فروش اقساطی تیگارد X35 – مهر ۱۴۰۲
لینک کوتاه کپی شد

شرکت تیگارد موتور شرایط فروش اقساطی تیگارد X35 ویژه مهر ۱۴۰۲ را برای مشتریان سامانه یکپارچه فروش خودروهای داخلی اعلام کرد.

به گزارش طلانیوز: در این شرایط فروش اقساطی نیازی به ضامن نیست و در طرح فروش اقساط یکساله، نرخ بهره صفر درصد اعلام شده است. زمان تحویل تیگارد X35 در این شرایط فروش ۹۰ روز کاری است و مشتریان می توانند رنگ های سفید، مشکی و نقره ای این خودرو را خریداری کنند. قیمت مصوب این کراس اوور مونتاژی یک میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان اعلام شده است. همچنین برای ثبت نام به پیش پرداخت ۶۵۰ میلیون تومانی نیاز است. اقساط این خودروی تیگارد موتور از ۱۸ میلیون تومان تا ۵۰ میلیون تومان به صورت ماهانه تعیین شده است. همچنین متقاضیان می توانند از اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه استفاده کنند.

شرایط فروش تیگارد

متقاضیان واجد شرایط (افرادی که در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده بودند) می توانند با توجه به بندهای شرایط فروش تیگارد X35 نسبت به خرید این خودرو از سامانه یکپارچه اقدام کنند.

 

شرایط و ضوابط طرح فروش اقساطی تیگارد X35

شرایط فروش تیگارد

 

مشخصات فنی تیگارد X35

این خودرو که در جایگاه یک کراس اوور جمع و جور قرار می گیرد، به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر مجهز است و می تواند ۱۴۷ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۰ نیوتن متر تولید کند. جعبه دنده اتوماتیک CVT هم وظیفه دارد تا توان این پیشرانه را به چرخ های جلوی X35 برساند. برای جعبه دنده این خودرو حالت تعویض دنده مصنوعی ۶ سرعته و اسپرت درنظر گرفته شده و با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی بایک، این کراس اوور مصرف سوخت ترکیبی ۷.۴ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را دارد. فاصله محوری تیگارد X35 دو متر و ۷۵ سانتی متر اعلام شده است و این عدد نشان می دهد که خودرو از نظر ابعاد شباهت زیادی به سایر رقبای چینی خود مانند جک S3، چانگان CS35، هایما S5 و… دارد.

 

امکانات تیگارد X35

تیگارد ایکس ۳۵ در جایگاه یک کراس اوور اقتصادی و چینی به امکاناتی مانند سقف پانورامای برقی، دو کیسه هوا، استارت دکمه ای، فرمان کمکی برقی، سامانه کنترل پایداری، تهویه الکتریکی دستی، ترمز پارک برقی، کروز کنترل، سنسور باد تایرها، نمایشگر لمسی ۸ اینچی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، تریم داخلی چرم و پارچه، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی و… مجهز است.

تیگارد X35 با توجه به داشتن امکاناتی مانند سقف پانوراما و ترمز پارک برقی، می تواند جایگاه رقابتی خود را در بازار هم رده ها تثبیت کند. اما در بحث سایر امکانات این کراس اوور جدید، ویژگی رقابتی دیده نمی شود و امروز اکثر رقبای X35، در بازار ایران چنین امکاناتی را به مشتریان ارائه می دهند. همچنین در بحث قوای محرکه شاهد هستیم که تیگارد ایکس ۳۵ گاهی در جایگاه بالاتری نسبت به رقبای خود قرار می گیرد و در برخی موارد هم رقبا از پس محصول جدید سانیار موتور بر می آیند.

شرایط فروش تیگارد

آرشیو شرایط فروش

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، این طرح فروش ویژه صرفا از طریق سایت فروش اینترنتی تیگارد موتور به نشانی tigardmotor.com انجام می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

بر اساس این بخشنامه تیگارد X35 با قیمت قطعی یک میلیارد و ۴۹ میلیون تومان و موعد تحویل ۶۰ روز کاری فروخته می شود.

در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو در روش فروش فوق العاده با موعد تحویل ۶۰ روز کاری برابر ضوابط مندرج در قرارداد، معادل ۳۰ درصد سالیانه ( ۲٫۵ درصد ماهانه)، خسارت تاخیر به صورت روز شمار محاسبه و مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

متقاضیان می توانند از ساعت ۱۱ صبح پنجشنبه مورخ ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ با مراجعه به وبسایت تیگارد موتور نسبت به خرید تیگارد X35 اقدام نمایند.

شرایط فروش تیگارد

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه