// کد مطلب: ۱۶۱۳۳۶

کی ام سی T۸

شرایط فروش کی ام سی T۸ ویژه شب یلدا ۱۴۰۲ منتشر شد

شرایط فروش کی ام سی T۸ ویژه شب یلدا ۱۴۰۲ منتشر شد
لینک کوتاه کپی شد

شرکت کرمان موتور شرایط فروش کی ام سی T8 ویژه شب یلدا را اعلام کرد. در این شرایط فروش پیکاپ فوق با موعد تحویل 15 روزه در اختیار مشتریان قرار دارد. این شرایط فروش از روز شنبه دوم دی‌ماه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و آن‌ها می‌توانند تا پانزدهم دی‌ماه برای خرید این پیکاپ و بهره‌مندی از شرایط فروش کرمان موتور اقدام کنند.

قیمت این پیکاپ از سوی کرمان موتور یک میلیارد و 650 میلیون تومان در نظر گرفته شده است. البته مشتریان می‌توانند این پیکاپ را با اقساط ۱۸، ۲۴، ۳۰ و ۳۶ ماهه خریداری کنند.

در طرح فروش ۱۸ ماهه، پیش پرداخت ۵۵۰ میلیون بوده و اقساط به صورت ماهیانه ۳۰ میلیون تومان است. برای یک ماه پس از آخرین قسط نیز یک چک به مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان از مشتریان دریافت می‌شود.

 

اعلام زمان آغاز و شرایط فروش کی ام سی X۵ کرمان موتور + جزئیات

پیش پرداخت طرح ۲۴ ماهه مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان است و اقساط ماهیانه نیز ۲۰ میلیون تومان لحاظ شده است. برای بیست و پنجمین ماه (یک ماه پس از اتمام اقساط) هم یک فقره چک به مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان دریافت می شود. در این طرح به عنوان خدمات ویژه، سرویس ادواری رایگان تا ۲۰ هزار کیلومتر برای مشتریان در نظر گرفته شده است.

طرح ۳۰ ماهه با پیش پرداخت ۷۵۰ میلیونی و اقساط ماهیانه ۱۵ میلیونی همراه است. چک تسویه حساب (یک فقره چک به تاریخ یک ماه پس از آخرین قسط) هم برای این طرح، مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان است. در طرح ۳۰ ماهه، به عنوان خدمات ویژه، سرویس ادواری رایگان تا پیمایش ۴۰ هزار کیلومتر برای مشتریان لحاظ شده است.

آخرین طرح اقساطی موجود برای خرید این خودرو نوع ۳۶ ماهه آن است. در این طرح، مبلغ پیش پرداخت، اقساط ماهیانه و چک تسویه حساب (به تاریخ یک ماه پس از آخرین قسط) به ترتیب ۸۵۰، ۱۰ و ۴۵۰ میلیون تومان است. سرویس های ادواری رایگان تا ۶۰ هزار کیلومتر نیز از دیگر ویژگی های جذاب طرح ۳۶ ماهه محسوب می‌شود. قطعا وجود این سرویس‌ها برای مشتریان، رضایت خاطر فراوانی را به همراه خواهد داشت.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه