// کد مطلب: ۱۶۲۱۸۱

تاپیکو

افقهی: یکی ازاولویت های اصلی هلدینگ تاپیکو حضور در حوزه های بالادستی است

افقهی: یکی ازاولویت های اصلی هلدینگ تاپیکو حضور در حوزه های بالادستی است
لینک کوتاه کپی شد

افقهی: یکی از اولویت‌های اصلی هلدینگ تاپیکو حضور در حوزه‌های بالادستی است/بررسی ظرفیت‌های همکاری‌ مشترک در بخش توسعه میادین نفت و گاز در دستور کار مدیران ۲ هلدینگ قرار گیرد

مدیران ارشد هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) دیدار کردند.

مدیران ارشد هلدینگ نفت و گاز و پتروشیمی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با حضور در شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با بابک افقهی مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره، فرهاد ایزدجو رئیس هیات مدیره و علی سیفیان قائم مقام و عضو هیات مدیره دیدار و گفت وگو کردند.

بابک افقهی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) در این دیدار با اشاره به سیاست‌گذاری‌های انجام شده هلدینگ در جهت مرتفع ساختن نیاز کشور، از برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این هلدینگ در جهت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های توسعه‌ای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی خبر داد.

وی حضور در مباحث بالادستی در حوزه نفت و گاز را از برنامه های اولویت دار هلدینگ دانست و تصریح کرد: همکاری با قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) با توجه به تجارب و ظرفیت های خوبی که در حوزه بالادستی و توسعه میادین دارد باید در دستور کار مدیران 2 هلدینگ قرار گیرد.

در این جلسه زمینه‌های همکاری بویژه در حوزه توسعه میادین نفت و گاز با توجه به دارا بودن دو شرکت E&P، تجهیزات، امکانات، نیروی متخصص و سابقه و توان عملیاتی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در حوزه بالادستی، مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه