// کد مطلب: ۱۶۲۴۰۲

سایپا

تحویل به موقع ۱۵۰ دستگاه کراس اور DL۵ به مشتریان توسط پارس خودرو

تحویل به موقع ۱۵۰ دستگاه کراس اور DL5 به مشتریان توسط پارس خودرو
لینک کوتاه کپی شد

شرکت پارس خودرو که هم زمان با آغاز دور جدید واردات خودرو به کشور اقدام به واردات کراس اور زوتی DL5 کرده، 150 دستگاه از این خودرو را بدون تاخیر به مشتریان تحویل داده است.

به گزارش خبرنگار ما از سایپانیوز، شرکت پارس خودرو که در حوزه واردات کارنامه درخشانی دارد، طی ماه های گذشته توانسته با واردات کراس اور زوتی DL5 سبد محصولات خود را گسترش دهد.

پارس خودرو با تسریع در واردات، ترخیص و شماره گذاری کراس اور DL5 سعی کرده است خودروهای خریداری شده را هر چه سریع تر و بدون تاخیر به دست خریداران برساند. این در حالی است که تا به امروز حدود ۱۷۱ دستگاه از این خودرو شماره گذاری شده و ۱۵۰ دستگاه از این خودروها نیز تحویل مشتریان شده است.

زوتی DL5 یک خودروی کراس اور در کلاس متوسط خانوادگی است که در رده اقتصادی بازار قرار می گیرد. این خودرو مجهز به یک موتور ۱٫۵ لیتری توربوشارژ است که می تواند ۱۴۴ اسب بخار نیرو و ۲۱۵ نیوتن متر گشتاور تولید کند.

زوتی DL5 مجهز به گیربکس CVT بوده و کروز کنترل، اتوهلد، سیستم ورود بدون کلید، فرمان برقی، آینه وسط الکتروکرومیک، کامپیوتر سفری، سنسور پارک، آینه های جانبی برقی مجهز به گرمکن، هشدار ترمز اضطراری، دوربین دنده عقب، تهویه مطبوع نیمه اتوماتیک و موارد کاربردی دیگر از جمله امکانات ایمنی و رفاهی این خودرو هستند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه