// کد مطلب: ۱۶۲۵۵۸

سامانه یکپارچه

مهلت ثبت نام ۲خودروی داخلی در سامانه یکپارچه تا فردا

مهلت ثبت نام ۲خودروی داخلی در سامانه یکپارچه تا فردا
لینک کوتاه کپی شد

براساس اعلام سامانه یکپارچه خودروهای داخلی، دو محصول شرکت سایپا به صورت فروش فوق‌العاده عرضه و متقاضیان تا روز شنبه مهلت ثبت‌نام دارند.

با توجه به برنامه تولید گروه سایپا و در راستای اجرای دستورالعمل تنظیم بازار خودروهای سواری و با هدف تسهیل شرایط برای کلیه متقاضیان خودرو، ظرفیت‌های قابل ارائه توسط خودروسازان از طریق سامانه یکپارچه عرضه خواهد شد.

طرح‌های عرضه شامل، طرح عادی ، طرح خودروهای فرسوده (خودروهایی که مورد تأیید ستاد نوسازی و اسقاط خودروهای فرسوده باشند)، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت (صرفا مختص مادرانی که حائز شرایط قانون حمایت از خانواده وجوانی جمعیت که مورد تائید سازمان ثبت احوال کشور است).

لازم به ذکر است تخصیص خودرو برای متقاضیان طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت بر طبق ماده 12 قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت است . مسؤولیت اشتباه در انتخاب طرح به عهده متقاضی است.

ویرایش ثبت‌نام در این مرحله هیچ‌گونه حقی را برای متقاضی جهت دریافت خودرو ایجاد نمی‌کند و تعهد خودروساز صرفاً پس از قطعی کردن ثبت‌نام و واریز وجه متقاضی در زمان مقرر شده توسط خودروساز، شکل می‌گیرد.

 

خودروهای عرضه‌شده در این مرحله، با توجه به اعلام شرکت سایپا خودروهای کوئیک GX- L ، کوئیک GXR- L با روش فروش فوق العاده با تحویل حداکثر سه ماهه و پیش فروش فصل‌های بهار تا زمستان 1403 است.

این گزارش می‌افزاید: کلیه متقاضیان دارای شرایط به شرح ذیل می‌توانند نسبت به ثبت‌نام و تغییر نوع خودرو درسامانه یکپارچه به یکی از خودروهای شرح فوق اقدام کنند.‌

برای کلیه متقاضیان  مرحله دوم سامانه یکپارچه که موعد زمانی تحویل خودرو آنها فصول آتی تعیین شده است، امکان لغو سفارش و انتخاب محصولات عرضه شده میسر است.

متقاضیان باید  پس از فراخوان و اعلام توسط خودروساز با توجه به نوع روش فروش (فوق العاده یا پیش فروش)، نسبت به واریز وجه اولیه و یا تکمیل وجه اقدام کنند .

کلیه افرادی که درخواست خرید خودروهایشان در دوره‌های قبل در سامانه نهایی شده و نسبت به واریز وجه اقدام کرده‌اند ( بسته به روش فروش – فروش فوق العاده یا پیش فروش) امکان انتخاب خودرو را نخواهند داشت و مشمول این طرح نیستند.

به جهت تسهیل در فرایند انجام کار پیشنهاد می‌شود متقاضیان جهت مشاهده محصولات و اطلاع از جزئیات برنامه فروش به سایت شرکت سایپا و یا نمایندگی‌های گروه سایپا مراجعه کنند .

توجه به این نکته ضروری است که اطلاعات کلیه متقاضیان مرتبط با این طرح حسب ماده 19 آئین‌نامه اجرایی ماده 14 الحاقی قانون مبارزه با پول‌شویی و طرح مالیات برعایدی سرمایه در اختیار نهادهای ذیربط قرار می‌گیرد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه