// کد مطلب: ۱۶۶۵۶۵

اتو اکسپو شیراز | نمایشگاه خودرو شیراز

بزرگترین نمایشگاه خودرو در تاریخ شیراز

بزرگترین نمایشگاه خودرو در تاریخ شیراز
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس با اشاره به سابقه برگزاری رویدادهای خودرویی در گذشته ، ۲۱مین اتو اکسپو شیراز را بزرگترین نمایشگاه خودر‌و در تاریخ این شهر عنوان کرد.

به گزارش طلانیوز: محسن نهاوندی در نشست آغاز به کار اولین رویداد خودرویی سال با بیان اینکه شیراز به دلیل جایگاه و موقعیت جغرافیایی و نقشی که اتصال جنوب کشور به سایر نقاط دارد ، از جایگاه و اهمیت ویژه ای در حمل و نقل ایران برخوردار است.

وی ادامه داد: به همین علت نمایشگاه خودرو شیراز نیز همیشه مهم بوده و با استقبال همراه شده است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس ادامه داد : با این حال با توجه به تعدد شرکت کنندگان و تعداد رونمایی ها ، این نمایشگاه را می توان بزرگترین رویداد خودرویی شیراز دانست.

نهاوندی اضافه کرد : در این رویداد ۲۱ هزار متر مربع فضا در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفته است. با این به دلیل کمبود فضا ، قادر به پاسخگویی به بسیاری دیگر از شرکت ها نبودیم.

وی گفت : به همین علت در تلاش هستیم تا در اینده زیرساخت ها را افزایش بدهیم تا بتوانیم میزبان تعداد بیشتری از شرکت ها باشیم.

نهاوندی در پایان تاکید کرد : امیدوارم با توجه به تلاش مجری برگزار کننده ، خودروسازان فضایی مناسب برای معرفی محصولات جدید و آخرین دستاوردها داشته باشند.

 

حضور ۳۲ شرکت در اتو اکسپو شیراز

مدیرعامل شرکت نمایشگاهی ایده رو نیز در ادامه این نشست با اشاره به اینکه شیراز به عنوان هاب جنوب کشور شناخته می شود ، از حضور ۳۲ شرکت در این رویداد خبر داد.

منصوریان اضافه کرد : در این نمایشگاه با توجه به تاکید وزیر صمت نگاه ویژه ای به خودر‌وهای برقی شده است.

وی در ادامه به رونمایی ۱۶ محصول جدید اشاره کرد و توضیح داد : مپنا نیز به عنوان پیشرو در بحث خودر‌وهای برقی در این رویداد حضور داشته و آخرین دستاوردها در زمینه شارژر و سیستم پیشران را به معرض دید عموم درخواهد آورد.

 

/منبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه