// کد مطلب: ۱۶۶۷۲۲

شرایط فروش | شرایط فروش کی ام سی EJ۷

شرایط فروش کی ام سی EJ۷ اعلام شد

شرایط فروش کی ام سی EJ7 اعلام شد
لینک کوتاه کپی شد

شرایط تکمیل وجه و ثبت نام جک E50A یا همان کی ام سی EJ7 به صورت نقدی ویژه منتخبین سامانه فروش خودرو های برقی توسط کرمان موتور اعلام شد.

به گزراش طلانیوز: شرایط تکمیل وجه کی ام سی EJ7 کرمان موتور با قیمت مصوب ۱,۳۲۵,۰۰۰,۰۰۰ میلیون تومان و موعد تحویل ۶۰ روز کاری از امروز مورخ ۲۶ خرداد ماه آغاز و تا ۲۸ خرداد ادامه خواهد داشت. این سدان برقی در رنگ مشکی به مشتریان تحویل خواهد شد.

مشخصات کی ام سی J7 برقی

کی ام سی eJ7 مشخصاتی مشابه با نسخه تاکسی یا همان e-Taxi دارد. این سدان به یک پیشرانه تمام الکتریکی با ظرفیت باتری ۵۰.۱ کیلووات ساعت مجهز است که می تواند ۱۹۰ اسب بخار قدرت و ۳۴۰ نیوتن متر گشتاور آنی را در اختیار خودرو قرار دهد. حداکثر پیمایش تاکسی برقی با یک بار شارژ حدود ۴۰۲ کیلومتر است و قادر است طی ۷.۶ ثانیه از سرعت صفر به مرز صد کیلومتر بر ساعت دست یابد. زمان شارژ سریع یا همان شارژ سی تا هشتاد درصد این خودرو هم ۴۸ دقیقه است.

امکانات ایمنی و رفاهی

در زمینه امکانات رفاهی و ایمنی برای کی ام سی eJ7 می توان به مواردی نظیر ۲ عدد ایربگ، کروز کنترل، دوربین عقب، سنسور پارک جلو و عقب، سیستم ورود و استارت بدون کلید، سیستم کنترل پایداری و کشش‌، سیستم پایش باد تایرها، سیستم تهویه اتومات یک منطقه ای، مانیتور، ترمز پارک برقی، اتوهلد، کلاستر دیجیتال و… اشاره کرد. با توجه به کاربری این خودرو به عنوان تاکسی، باید گفت در زمینه امکانات ایمنی و رفاهی نیز کی ام سی J7 برقی در برابر رقبا، حرف های خوبی برای گفتن خواهد داشت.


 

 

/منبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه