// کد مطلب: ۱۶۷۱۵۸

کی ام سی J۷ | قیمت کی ام سی J۷

رشد باورنکردنی کی ام سی J۷ در بازار آزاد!

رشد باورنکردنی کی ام سی J7 در بازار آزاد!
لینک کوتاه کپی شد

کی ام سی J7، سدان اسپرت مونتاژی کرمان موتور امروز در بازار حدود ۴۰ میلیون افزایش قیمت را تجربه کرد و به ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون نزدیک شد.

به گزارش طلانیوز: کرمان موتور موفق شد تا پس از سال ها بالاخره سدانی اسپرت و به نسبت لوکس را مونتاژ و به بازار ایران عرضه کند. از ویژگی های مهم کی ام سی J7 می توان به طراحی ظاهری جذاب، شتاب و قدرت مناسب و هم چنین بازار خرید و فروش قابل قبول اشاره کرد. با توجه به این قضیه و همچنین رشد قیمت ارز در چند روز گذشته، قیمت اعلامی این خودرو در بازار آزاد حدود ۴۰ میلیون بیشتر شد و به نزدیکی ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون رسید.

کی ام سی J7

البته باید گفت که طی چند روز گذشته فقط J7 رشد نداشت و دیگر خودروهای بازار از جمله تولیدات داخل، مونتاژی ها و وارداتی ها نیز افزایش قیمت های قابل توجهی را تجربه کردند. به این ترتیب می توان گفت که در صورت کنترل نشدن قیمت ارز و هم چنین کاهش میزان عرضه به بازار ممکن است روند صعودی قیمت های اعلامی همچنان باقی بماند. لازم به ذکر است که برخی از مونتاژ کاران نظیر مدیران خودرو در زمینه تحویل خودروهای خود به مشتریان با مشکل مواجه شده همین امر افزایش قیمت را برای محصولات فونیکس و ام وی ام به همراه داشته است.

در مورد J7 نیز بهتر است بدانید که فراخوانی کلی برای تمامی نسخه های فروخته شده صادر شد تا صاحبان این سدان اسپرت برای بررسی و بازدید مکانیزم کمربندهای ایمنی عقب به نمایندگی مراجعه کنند. با این حال اما افت قیمتی برای J7 رخ نداده و این خودرو نیز مانند X55 نه تنها ارزان نشد بلکه افزایش قیمت را هم به خود دید.

 

 

/منبع: اسب بخار

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه