// کد مطلب: ۱۶۷۲۵۰

شرایط فروش هایما ۷X

شرایط فروش هایما ۷X در تیر مله ۱۴۰۳اعلام شد

شرایط فروش هایما ۷X در تیر مله 1403اعلام شد
لینک کوتاه کپی شد

شرکت ایران خودرو به تازگی شرایط فروش هایما ۷X ویژه تیرماه را اعلام کرده است و مشتریان می توانند از طریق نمایندگی ثبت نام نمایند.

شرکت ایران خودرو شرایط فروش هایما ۷X ویژه تیرماه را اعلام کرده است و روش عرضه به صورت پیش فروش (در قالب دو طرح عادی و جوانی جمعیت) در نظر گرفته شده است. بر اساس این طرح فروش، مشتریان می توانند از طریق نمایندگی و پرداخت مبلغ این خودرو را ثبت نام نمایند. مبلغ پیش پرداخت برای تحویل آبان ۷۷۳,۴۸۷,۶۰۰ تومان در نظر گرفته شده است و برای تحویل آذر و دی، مبلغ پیش پرداخت ۶۹۶,۱۳۸,۸۰۰ تومان خواهد بود. توجه داشته باشید که این مبلغ حدود نصف قیمت فعلی محصول است اما قیمت نهایی در زمان صدور دعوتنامه و بر اساس قیمت روز محاسبه می شود.

جدول شرایط فروش هایما ۷X

شرایط فروش هایما ۷X

 

 

مشخصات فنی ۷X

هایما ۷X به عنوان یک MPV هفت نفره به پیشرانه ۱.۶ لیتری توربو شارژ TGDi مجهز است. این پیشرانه ۱۹۲ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۹۲ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده این خودروی چینی از نوع ۶ سرعته اتوماتیک AT است که توسط کمپانی DAE ساخته می شود و فناوری هیوندای پاورتک را دارد. این گیربکس توان را به چرخ های جلو می رساند.

این خودرو در بحث امکانات رفاهی و ایمنی به شش کیسه هوا، درِ صندوق عقب برقی، تریم داخلی چرم مصنوعی، دسته دنده الکتریکی، فرمان کمکی برقی، سقف پانوراما، دوربین ۳۶۰ درجه، دوربین کابین، دوربین ثبت وقایع، رادار خط خوان، رادار نقطه کور، کروز کنترل تطبیقی، تهویه اتوماتیک، پاکسازی هوای کابین، ترمز اضطراری اتوماتیک، تنظیم حالت رانندگی، ترمز پارک برقی، اتوهلد، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، سامانه کنترل حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، اتوپارک، صندلی های برقی جلو، گمرکن و سردکن صندلی های جلو، سقف پانورامای برقی، سنسور نور، سنسور باران و… مجهز است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه