// کد مطلب: ۱۶۷۴۵۷

سانگ یانگ کوراندو | شرایط فروش سانگ یانگ کوراندو

شرایط فروش سانگ‌ یانک کوراندو اعلام شد

شرایط فروش سانگ‌ یانک کوراندو اعلام شد
لینک کوتاه کپی شد

به اطلاع عموم متقاضیان گرامی و عاملیت های مجاز میرساند، امکان تکمیل فرآینـد ثبـت نـام متقاضـیان طـرح سـامانه یکپارچه عرضه خودروهای وارداتی، با توجه به اولویت بندی اعلام شده از سوی وزارت صـمت بـه صـورت فـروش فـوق العـاده بـا قیمـت غیرقطعی به شرح جدول ذیل فراهم گردیده است.

متقاضیان گرامی، می توانند نسبت به واریز وجه خودرو به صورت آنلاین از ساعت ۱۰:۰۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ لغایت ساعت ۲۴:۰۰ روز جمعه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۲۹ اقدام فرمایند. شایان ذکر است بازه ی زمانی مذکور به هیچ عنوان قابل تمدید نمیباشد

شرایط فروش :

سانگ یانگ کوراندو

 

مشخصات فنی

سانگ یانگ کوراندو نسل جدید به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر TGDi مجهز است. این پیشرانه در سانگ یانگ تیوولی توربو هم دیده می شود. پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو شارژر TGDi سانگ یانگ ۱۶۳ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۸۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک AT ساخت آیسین ژاپن هم توان را به چرخ های جلو و عقب کوراندو جدید می رساند. این پیشرانه می تواند مصرف سوخت کمتر از ۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر را داشته باشد و در کمتر از ۹.۵ ثانیه کوراندو را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برساند. تعلیق جلوی این محصول کره ای و مونتاژی از نوع مک فرسون است و در بخش عقب آن تعلیق مولتی لینک دیده می شود.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه