// کد مطلب: ۱۶۷۵۲۰

شرایط فروش | شرایط فروش GAC

شرایط فروش محصولات GAC برای مشتریان جدید

شرایط فروش محصولات GAC برای مشتریان جدید
لینک کوتاه کپی شد

با انتشار جدیدترین اطلاعیه فروش خودروهای وارداتی، شرایط فروش محصولات GAC برای مشتریان جدید در سامانه اعلام شد.

به گزارش طلانیوز: دور جدید عرضه خودرو های وارداتی آغاز شده و شرکت های مختلف محصولات خود را در این  سامانه عرضه کرده اند و متقاضیان جدید خودرو های وارداتی می توانند با داشتن شرایط و با ایجاد حساب وکالتی ۵۰۰ میلیون تومانی می توانند از این فرصت استفاده کنند.

یکی از شرکت های وارد کننده که حضور پر رنگی در عرضه جدید خودرو های وارداتی دارد شرکت راسا موتور خاورمیانه است که جدا از عرضه محصولات سوزوکی، محصولات نشان GAC را نیز در سامانه یکپارچه خودرو های وارداتی عرضه می کند که خودرو هایی نظیر؛ جی ای سی امکو، جی ای سی امپو و جی ای سی GS3 از جمله این محصولات است.

خوشبختانه در حال حاضر سامانه خودرو های واردتی قیمت قطعی در مبادی ورودی کشور محصولات نشان GAC را اعلام کرده است و مبلغ گفته شده قیمت علی الحساب این خودرو ها نیست. البته باید توجه داشت که هزینه های جاری شماره گذاری به این مبلغ  اضافه خواهد شد. در حال حاضر کراس اوور GAC GS3 ارزانترین محصول خانواده جی ای سی در بازار ایران است که طراحی اسپرتی داشته و امکانات خوبی را ارائه می دهد. در کنار این خودرو در دور جدید عرضه خودرو های وارداتی، جی ای سی امپو نیز عرضه شده که یک سدان اسپرت بوده و به لحاظ قیمتی بین جی ای سی GS3 و جی ای سی امکو قرار می گیرد. کراس اوور لوکس GAC امکو نیز در عرضه جدید خودرو های وارداتی حضور دارد و در حال حاضر گرانترین محصول نشان GAC در بازار ایران است.

در حال حاضر قیمت قطعی این سه محصول در مبادی ورودی کشور در عرضه جدید خودرو های وارداتی به شرح زیر است:

 

جدول فروش محصولات GAC

شرایط فروش محصولات GAC

 

 

 

/منبع: آخرین خودرو

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه