// کد مطلب: ۱۵۷۱۴۳

رپرتاژ آگهی/

«جواهری حسن‌زاده» روی فرش قرمز هشتادهمین دوره جشنواره ونیز

«جواهری حسن‌زاده» روی فرش قرمز هشتادهمین دوره جشنواره ونیز
لینک کوتاه کپی شد

هشتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز 30 آگوست 2023 (8 شهریور 1402) در ایتالیا آغاز به کار کرد. ونیز از روز افتتاحیه تا اختتامیه، شاهد حضور ستارگان مطرح روی فرش قرمز بوده است. امسال نیز بسیاری چهره‌های شاخص هنر و مد با انتخاب و پوشش جواهرات برند «جواهری حسن‌زاده» بر روی فرش قرمز جشنواره ونیز حاضر شده و مقابل عکاسان و خبرنگاران قرار گرفته‌اند.

نام ونیز در سال‌های اخیر، همواره به عنوان یکی از مهم‌ترین جشنواره‌ها برای معرفی فیلم‌ها به فصل جوایز سینمایی و اسکار نیز مطرح شده است. فیلم‌هایی چون «جاذبه»، «بردمن»، «جوکر»، «شکل آب»، «روما»، «سرزمین آواره‌ها» و «مستند تمام زیبایی و خونریزی» و... پس از رونمایی در جشنواره ونیز سال های گذشته، حضور موفقی در فصل جوایز سینمایی و کسب جایزه اسکار داشتند. چهره‌ها و برندها با شناخت و درک این موضوع، حتی با توجه به حواشی‌ها و اعتصابات هالیوود، کماکان حضوری فعال در ونیز دارند.

7a9d365f-9716-44ed-955b-692e43f5b878

«جواهری حسن‌زاده» امسال نیز، همانند سال‌های گذشته برای معرفی محصولات خود در قدیمی‌ترین جشنواره سینمایی جهان حضور دارد. تا کنون سیدنی سویینی Sydney Sweeney هنرپیشه و مدل آمریکایی، ازگه ازاکارOzge Ozacar  بازیگر و مدل ترکیه‌ای، کامیلا مندسCamila Mendes  هنرپیشه و مدل آمریکایی، آدریانا لیما  Adriana  Limaسوپرمدل و هنرپیشه معروف برزیلی، آنجلا کالویسی Anjela Caloisi  بلاگر و مدل ایتالیایی، میلانه فریسن Millane Friesen بلاگر و مدل آلمانی، سو مارسلینو  Suh Marcelino بلاگر و مدل برزیلی، و... برند «جواهری حسن‌زاده» را در جواهرات، برای پوشش و حضور بر فرش قرمز جشنواره ونیز برگزیدند.

7ab886ad-1257-48fc-8bdb-5d1ca270cacf

جشنواره ونیز امسال شاهد حضور چهره‌های سرشناسی چون «لوک بسون»، «بردلی کوپر»، «سوفیا کاپولا»، «دوید فینچر»، «مایکل فرانکو» و «مایکل مان» در بخش مسابقه اصلی برای کسب جایزه شیر طلایی بهترین فیلم و.. است و در بخش غیرقابتی نیز آثار فیلم‌سازان سرشناسی مثل «وودی آلن» و «وس اندرسون» تا «ویلیام فردکین»، «رومن پولانسکی» و «ریچارد لینکلیتر» را به نمایش می‌گذارد.

bda3e80b-ca49-4d74-ac10-a4dc2047a4f2

«جواهری حسن‌زاده» تاکنون برای معرفی محصولات، توانایی‌ها و نوآوری‌های خود در عرصه صنعت جواهرات، علاوه بر شرکت در دو دوره گذشته جشنواره فیلم ونیز، هفتاد و ششمین دوره جشنواره فیلم کن، مت گالا 2023 و نود و پنجمین دوره اسکار، نیز شرکت کرده است.

«جواهری حسن‌زاده»، با حدود یک سده سابقه از مهم‌ترین و معتبرترین نام‌های تجاری ملی و بین‌المللی در صنعت جواهر و طلا به شمار می‌رود. بازار بزرگ تهران در ایران و شهر لندن در کشور انگلستان، مراکز فعال این جواهری در فروش و ارائه خدمت به مشتریان وفادار خود هستند.

هشتادمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز، 9 سپتامبر 2023 (18 شهریور 1402) به کار خود پایان داد.

 

اینستاگرام:

hassanzadeh_jewelry@

 

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه