فولاد مبارکه/

تولید با بیش از صد درصد توان اسمی در ماشین‌های ریخته‌گری فولاد مبارکه

تولید با بیش از صد درصد توان اسمی در ماشین‌های ریخته‌گری فولاد مبارکه
لینک کوتاه کپی شد

مدیر ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه گفت: ماشین‌های ریخته‌گری شرکت یکی از بخش‌هایی است که در ثبت رکوردهای سال ۱۴۰۱ و فروردین ۱۴۰۲ به بهتریــن شکل ممکن نقش‌آفرینی کرده است.

به گزارش طلانیوز و به نقل از ایراسین: کامران مرادی مدیر ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه افزود: با عنایت به اینکه در شعار سال 1402 نیز از ابتدا بر اهمیت و رشد تولید تأکید شد، همکاران این ناحیه نیز همانند سایر نواحی شرکت، این راهبرد را سرلوحه‌های فعالیت‌های خود قرار دادند و توانستند میزان بهره‌وری و تولید ماهانه ماشین‌های 2 و 5 را به بیشترین میزان خود از ابتدای بهره‌برداری تا کنون افزایش دهند و رکورد جدیدی در این راستا به ثبت برسانند.
وی از اتکا به دانش و تجربه کارکنان، برنامه‌ریزی دقیق و کاهش توقفات اضطراری این ماشین‌ها به‌عنوان مهم‌ترین دلایل کسب این موفقیت یاد و اضافه کرد: تعداد ذوب ریخته‌گری‌شده طی فروردین سال جاری در ماشین شماره 2 به 1022 ذوب به تناژ 188000 تن تختال و در ماشین شماره 5 به 1012 ذوب معادل 186000 تن تختال افزایش یافت.
مرادی با تأکید بر اینکه ظرفیت سالانه هرکدام از این ماشین‌ها 1.8 میلیون تن است، تصریح کرد: تولید فروردین نشان‌دهنده این موضوع است که در صورت رفع محدودیت‌های انرژی، امکان دست‌یابی به رکوردهایی فراتر از ظرفیت اسمی سالانه وجود دارد.
مدیر ریخته‌گری مداوم فولاد مبارکه کسب این رکورد چشمگیر را مرهون تلاش جمعی مدیریت، کارکنان و پیمانکاران ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم دانست و به همین منظور از ایشان قدردانی کرد.

تولید با بیش از صد درصد توان اسمی در ماشین‌های ریخته‌گری فولاد مبارکه

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه