ذوب آهن اصفهان/

بازدید خانواده ذوب آهن اصفهان از خط تولید در راستای افزایش همدلی و هم افزایی

بازدید خانواده ذوب آهن اصفهان از خط تولید در راستای افزایش همدلی و هم افزایی
لینک کوتاه کپی شد

در آستانه بیست و پنجم اردیبهشت ماه روز جهانی خانواده، سومین برنامه بازدید اعضای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان از خط تولید کارخانه، با حضور جمعی از مسئولین شرکت در میان شور و شوق دو نسل ذوب آهنی (شاغلین و فرزندان آنها) به تعداد ۱۲۲ خانواده و در مجموع ۳۹۲ نفر، جمعه بیست و دوم اردیبهشت ماه با همکاری معاونت بهره برداری و مدیریت های روابط عمومی،خدمات و امور رفاهی،حراست و امور شهری برگزار شد.

به گزارش طلانیوز: روح اله صالحی مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت در حاشیه این بازدید به خبرنگار ما گفت: امروز و در سومین برنامه بازدید خانواده ها از خط تولید کارخانه با افتخار در خدمت همکاران هستیم و تلاش داریم تلاشگران عزیز ذوب آهنی روز به یاد ماندنی را در کارخانه سپری کنند. وی افزود : بر اساس نظرسنجی هایی که از بازدیدهای قبلی داشتیم همکاران اظهار رضایت بسیار بالایی داشتند و البته ما همواره با تمام توان در خدمت همکاران عزیز و خانواده محترم شان هستیم و از پیشنهادها و انتقادات عزیزان استقبال می کنیم.
مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت تصریح کرد : حضور همسران و فرزندان در محیط کار به گواه همکاران عزیزمان سبب می شود در کنار آشنایی با بخش های مختلف این شرکت مادر صنعتی،همدلی و هم افزایی بیشتر بین اعضای خانواده ایجاد شود که این رویکرد قطعاً در بهره وری بخش های گوناگون کارخانه نقش بسزایی دارد. صالحی ادامه داد : بنده نیز در بدو استخدام همراه با خانواده ام از ذوب آهن اصفهان بازدید داشتیم و هنوز هم عکس این بازدید را حفظ نمودیم. با دیدن این عکس خاطرات بسیاری از آن روز به یاد ماندنی برایمان زنده می شود.
وی گفت : تورهای خانوادگی چادگان و انزلی از جمله سایر برنامه هایی است که برای خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان در نظر گرفتیم و همکاران عزیز بر اساس نحوه استفاده از این امکانات در دوره های قبل و شاخص تعریف شده می توانند پس از اطلاع رسانی در این خصوص نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. وی خاطر نشان کرد : برنامه های ورزشی خوبی نیز در نظر گرفته شده است که همکاران عزیز ذوب آهنی از طریق اتوماسیون ورزش می توانند اقدام نمایند که از جمله آنها استفاده از استخرهاست که پیش ثبت نام آن انجام گرفته است. استفاده از استخرها برای بازنشستگان شرکت نیز برنامه ریزی شده که پس از اطلاع رسانی در این خصوص بازنشستگان عزیز هم می توانند از طریق سایت با وارد کردن کد پرسنلی و ثبت مشخصات افراد تحت تکفل اقدام نمایند.
مدیر خدمات و امور رفاهی شرکت بیان کرد : در سال گذشته به صورت میانگین حدود 12 هزار نفر از پرسنل شرکت و خانواده های آنها در تور های چادگان و انزلی شرکت کردند که این عدد به نوعی رکورد محسوب می شود.
شایان ذکر است این بازدید که با رضایت بیش از 80 درصدی از سوی مدعوین همراه شد با اجرای برنامه های شاد فرهنگی و هنری در دل محیط صنعتی، روزی به یاد ماندنی را در اذهان عزیزان ذوب آهنی به یادگار ثبت نمود.
گفتنی است که از بین شــرکت کنندگان در نظر سنجی مربوط به این بازدید ده نفر به قید قرعه انتخاب شدند که از یکشنبه 24 اردیبهشت ماه با مراجعه به مدیریت روابط عمومی ، سرپرســتی امور فرهنگی و تشریفات (تلفن : 4944)می توانند هدایای خود را دریافت کنند . اسامی و شماره کارمندی منتخبین : سعید عابدی 480269 - بهروز حسین زاده 7035776 - مصطفی فتحی 465368 - روح ا... اردستانی 480926 - مهدی سلمانی 468815 - سعید صمدی 481398 -محسن آقایی 461768 - سید ابراهیم مویدی 460693 -مهرداد قدیری 463102 -مازیار شیرزادی نورد7052827

امروز پیشرفت صنعت کشور را در ذوب آهن اصفهان از نزدیک مشاهده کردیم

در حاشیه این بازدید با تنی چند از تلاشگران ذوب آهنی و خانواده آنها گفتگو نمودیم که در ادامه می خوانید:
* سمانه فتحی همسر میثم محمدی راننده جرثقیل در مدیریت فولادسازی گفت : برای اولین مرتبه بخش های گوناگون ذوب آهن بزرگ را از نزدیک دیدم و بسیار خوشحال شدم که چنین صنعت عظیمی در استان اصفهان و در کشور عزیزمان با پویایی تمام در حال تولید محصولات صنعتی است.
وی افزود : با سختی کاری که امروز از نزدیک دیدم به بانوان ذوب آهنی توصیه می کنم همواره قدردان زحمات همسرشان باشند و محیط توام با آرامش و نشاط برای این تلاشگران جبهه صنعت، مهیا کنند.
میثم محمدی نیز گفت : امروز با افتخار تمام، همراه همسرم بخش های گوناگون کارخانه را بازدید کردیم،روز به یاد ماندنی بود و از همه دست اندرکاران این برنامه تشکر می کنم.
* مرضیه شاهرخیان همسر محسن بیرقدار نیز گفت : بزرگی، اُبهت و تلاش و کوشش کارگران این کارخانه عظیم قابل توصیف نیست، بسیار خوشحالم که امروز دوشادوش همسرم، این افتخار ایران زمین را بازدید کردیم و از اینکه همسرم در این کارخانه عظیم و در بخش مدیریت مهندسی نورد تلاش شبانه روزی دارد، از عمق وجودم خوشحال هستم و افتخار می کنم که چنین همسری دارم. وی افزود : رزق حلالی که از ثمره تلاش و کوشش همسر عزیزم، وارد زندگی مان می شود همواره برایمان رحمت و برکت است.
محسن بیرقدار نیز اضافه کرد : همسرم،نعمت آسمانی است که خداوند متعال برای من هدیه فرستاد. ایشان همیشه در زندگی همراه من هستند و با وجود اینکه خودشان هم شاغل می باشند اما تلاش می کنند محیط خانواده همیشه در آرامش باشد.
وی گفت : از عمق وجودم می گویم سختی کار با وجود همسر عزیزم برای من معنایی ندارد و همین جا از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم.
* روح ا... هادی سرپرست دفتر فنی کوره بلند شرکت نیز گفت : بازدیدهای خانواده از شرکت رابطه مستقیم با ارتقاء بهره وری در بخش های مختلف کارخانه دارد. زمانی که همسر و فرزندان با محیط کار از نزدیک آشنا شوند، قطعاً همدلی و درک متقابل بالاتری در بین اعضای خانواده ایجاد می شود.
وی بیان کرد : همسر بنده با وجود اینکه شاغل است اما برای تربیت فرزندان، آموزش آنها و ایجاد محیطی صمیمی در منزل هیچگاه کم نمی گذارد و همین جا لازم می دانم بایت همه تلاش ها و همراهی ها از ایشان تشکر و قدردانی نمایم.
روح ا... هادی گفت : موفقیت ذوب آهن اصفهان ثمره همراهی، تلاش و کوشش همه کارکنان در بخش های مختلف و همچنین پشتیبانی خانواده این عزیزان است.
خانم لیمویی همسر روح ا... هادی نیز گفت : دخترم برای دیدن محل کار پدرش، لحظه شماری می کرد و امروز به لطف مسئولین شرکت،این توفیق نصیب ما شد.
وی عنوان کرد : رزق حلالی که از بابت تلاش و کوشش همسر عزیزم در زندگی ما جاری و ساری است، همواره با برکت خاصی همراه می باشد
* شیدا امینی همسر فرهاد بنی شریف شاغل در مدیریت تحقیق و توسعه شرکت نیز گفت : امروز با توضیحات همسرم، بخش های مختلف کارخانه را بازدید کردیم و بابت این عظمت و تلاش برای تولید محصولات صنعتی به عنوان یک ایرانی، افتخار می کنم.
وی افزود : به همه تلاشگران عزیز ذوب آهنی خدا قوت می گویم، بازوان تان پر توان و اندیشه تان پویا .
* سمیه معظم همسر تلاشگر ذوب آهنی شاغل در مدیریت آبرسانی شرکت نیز گفت : بنده فرزند یک بازنشسته ذوب آهنی هستم و خداوند این سعادت را نصیبم نمود که همسر ذوب آهنی نیز داشته باشم.
وی تصریح کرد : بازدید خانواده یک درک متقابل به تمام معنا در محیط خانواده ایجاد می کند، از همه دست اندرکاران این برنامه تشکر می کنم و به همه خسته نباشید می گویم.
سمیه معظم خاطر نشان کرد : قبل از ازدواج همیشه آرامش و صمیمیت خاصی در خانواده ما حاکم بود و پدرم بعد از بازگشت از کارخانه، دقایق با نشاطی را در کنار ما سپری می کردند و بنده نیز همان محیط دوست داشتنی را به زندگی خودم منتقل کردم تا همسر عزیزم بتواند به دور از محیط صنعتی، ایام توام با آرامش و نشاط را در منزل تجربه کند.
وی گفت : قطره قطره عَرق تلاشگران ذوب آهنی برای کسب رزق حلال مقدس است و به واسطه این تقدس، برکت خاصی همواره در زندگی ها جاری می باشد.
* خانم شهریاری همسر اسماعیل قاسمی شاغل در مدیریت آگلومراسیون نیز گفت : فرزندم بسیار علاقمند بود محیط کار پدرش را از نزدیک ببیند و امروز این توفیق نصیب ما شد، به همه سخت کوشان ذوب آهنی خسته نباشید می گویم.
وی افزود : همیشه تلاش می کنم تا حد امکان کارهای منزل را انجام بدهم تا همسر بتواند دقایق آسوده تری را در خانه سپری کند و با انرژی مضاعف در محل کار حاضر شود.
همسر این تلاشگر ذوب آهنی بیان کرد : رزق حلالی که از ثمره تلاش و کوشش ذوب آهنی ها حاصل می شود، همیشه جای شکر و سپاس خداوند را دارد وجزء لاینفک برای تربیت نسل صالح است.
اسماعیل قاسمی نیز گفت : یک روز به یاد ماندنی را همراه با همسر عزیزم و فرزندانم در ذوب آهن اصفهان سپری نمودیم، از همه دست اندرکاران این برنامه تشکر می کنم و پیشنهاد دارم بخش های بیشتری از کارخانه و به همچنین کارگاهها در این برنامه بازدید گنجانده شود.
وی گفت : همسرم مدیریت بسیار خوبی برای امور منزل دارند و همین جا از ایشان تشکر و قدردانی می نمایم و خسته نباشید می گویم.
* علی نجاتی شاغل در دفتر فنی مدیریت مهندسی نورد شرکت نیز گفت : همسرم برای اولین مرتبه از ذوب آهن اصفهان بازدید داشتند و یک روز به یادماندنی را ثبت نمودیم.
وی ادامه داد : همسرم بزرگترین پشتیبان زندگی من هستند و همواره قدردان ایشان هستم.
همسر این تلاشگر ذوب آهنی نیز گفت : امروز پیشرفت صنعت کشور را در ذوب آهن اصفهان از نزدیک مشاهده کردم و به عنوان یک ایرانی احساس غرور کردم که همسر در چنین مجتمع عظیم صنعتی مشغول به کار است.
وی بیان کرد : تولید ریل ملی در ذوب آهن اصفهان افتخار آفرینی بزرگی برای تک تک ایرانیان محسوب می شود، به همسرم که در مدیریت مهندسی نورد تلاش می کنند،خسته نباشید جانانه می گویم.
* زهرا محزونی همسر میلاد زمانی شاغل در مدیریت مهندسی نورد نیز گفت : مسئولین ذوب آهن برنامه ریزی خوبی برای این بازدید داشتند،به همه دست اندرکاران خسته نباشید می گویم. وی افزود : به مدیریت روابط عمومی شرکت پیشنهاد می کنم چنین برنامه هایی را با موضوعات مختلف و به مناسبت های گوناگون برای خانواده بزرگ ذوب آهن در نظر بگیرند تا به ویژه تلاشگر این شرکت بتوانند دقایقی را در یک برنامه شاد گروهی همراه با خانواده سپری کنند.
زهرا محزونی ادامه داد : همیشه تلاش دارم محیط منزل آرام و با نشاط باشد تا به اتفاق همسر عزیزم و فرزندان مان ایام خوبی را سپری کنیم و ایشان نیز با انگیزه بیشتر در محل کار حاضر شوند.

بازدید خانواده ذوب آهن اصفهان از خط تولید در راستای افزایش همدلی و هم افزایی

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه