به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم برگزار شد:

آئین تقدیر و تجلیل از اساتید فرهیخته حوزه آموزش مجتمع مس سونگون

آئین تقدیر و تجلیل از اساتید فرهیخته حوزه آموزش مجتمع مس سونگون
لینک کوتاه کپی شد

طی آئینی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با حضور دکتر عباسزاده مدیر مجتمع مس سونگون و جمعی از معاونین و مدیران واحدهای مجتمع، از اساتید فرهیخته حوزه آموزش مجتمع مس سونگون تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

به گزارش طلانیوز: دکتر عباسزاده در ابتدای این مراسم طی سخنانی ضمن تبریک هفته گرامیداشت مقام معلم، بر لزوم برنامه ریزی منظم در برگزاری دوره های تخصصی آموزشی برای کارکنان مجتمع تاکید کرد و افزود : یکی از کارهای بزرگی که در مجتمع مس سونگون باید رخ دهد مدیریت دانش است و انتظار داریم حوزه منابع انسانی و دانش و پژوهش مجتمع ، نگاه متمایزی در این خصوص داشته و با ثبت نرم افزاری و مکتوبی بافت مسائل، جلوی آزمون خطا گرفته شود.

وی در ادامه از حوزه منابع انسانی و مالی مجتمع خواست بیش از پیش از دانش درون سازمانی بهره برده و از اساتید شاغل در داخل مجتمع استفاده کنند

مدیر مجتمع مس سونگون با تاکید بر اینکه فرهنگ کتابخوانی و یادگیری باید در مجتمع رواج پیدا بکند، افزود: مجتمع مس سونگون همواره از چاپ کتاب و مقاله توسط همکاران حمایت می کند و در صدد آن است که کتابخانه و موزه معدن را نیز در داخل مجتمع راه اندازی نماید.

در ادامه هر یک از معاونین، مدیران و اساتید حاضر در مراسم به بیان نکته نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و از عوامل برگزاری مراسم که برای اولین بار در مجتمع مس سونگون اتفاق می افتاد، تقدیر و تشکر کردند.

در پایان مراسم نیز با اهدا دسته گل، لوح تقدیر و هدایایی از اساتید فرهیخته حوزه آموزش مجتمع مس سونگون تجلیل و قدردانی گردید.

آئین تقدیر و تجلیل از اساتید فرهیخته حوزه آموزش مجتمع مس سونگون

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه