پتروشیمی امیرکبیر/

رشد تولید در صدر برنامه های شرکت پتروشیمی امیرکبیر است

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر گفت: در سال جدید که به نام ” مهار تورم و رشد تولید” نام گذاری شده، رشد تولید محور اصلی و برنامه راهبردی این شرکت خواهد بود.

به گزارش طلانیوز و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل، دکتر "سعید صادقی" ، با بیان این مطلب افزود: رشد صنعت پتروشیمی می تواند نقشی اثرگذار در تولید و اشتغال کشور داشته باشد.

وی اظهار داشت: شرکت پتروشیمی امیرکبیر یکی از واحدهای پـلی الفیـنی کشوراست که با تـولیـد سالانـه 700 هزارتـن انواع پلی اتیلن سبک، سبک خـطی و سنگیـن در اقتصاد کشور نقش آفرینی می کند و برنامه شرکت در سال جدید افزایش و توسعه تولید است.

صادقی ادامه داد: شرکت پتروشیمی امیرکبیر با استفاده از مجموعه نیروی انسانی متخصص، متعهد، با تجربه و توانمند، عزم خود را جزم کرده است تا با افزایش و رشد تولید، صادرات محصولات بیشتر و ارزآوری مناسب، نقش خود را در شکوفایی و رونق هر چه بیشتر اقتصاد کشور ایفا کند.

صادقی در پایان تأکید کرد: صنعت پتروشیمی کشور از ظرفیت های بسیار خوبی برخوردار است که در صورت حمایت های لازم می تواند با ارزآوری مناسب تحریم های ظالمانه اقتصادی را کم رنگ کند و در اشتغال زایی و پویایی اقتصاد کشور مؤثر باشد.

رشد تولید در صدر برنامه های شرکت پتروشیمی امیرکبیر است

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه