مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران:

روابط عمومی ها در تصمیم گیری های مهم نقش دارند

روابط عمومی ها در تصمیم گیری های مهم نقش دارند
لینک کوتاه کپی شد

ه مناسبت گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، چهارمین نشست صمیمانه و جلسه هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی فولاد با حضور، حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، مجتبی حمیدیان، مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران_بافق و جمعی از مدیران روابط عمومی شرکت های تابعه صندوق بازنشستگی در هتل نیکان سنگ آهن بافق برگزار شد.

به گزارش طلانیوز: در این نشست، مجتبی حمیدیان ضمن مهم خواندن نقش روابط عمومی ها در پیشبرد اهداف سازمان ها و شرکت ها گفت: یکی از اقدامات روابط عمومی ها نشان دادن عملکردها و فعالیت هایی است که توسط شرکت ها انجام می شود. در این حوزه خواسته ما این است که همکاری بیشتری بین روابط عمومی های صندوق، صورت بگیرد تا تجربیات آن ها به اشتراک گذاشته شود.

وی افزود: روابط عمومی ها باید با برنامه ریزی دقیق در جهت تنویر افکار عمومی ، مسوولان و افرادی که با شرکت ها مرتبط هستند گام بردارند تا راه برای تصمیم گیری های شرکت تسهیل شود. ما نیازمند فعال کردن این ظرفیت هستیم.

در ادامه نشست حجت کاظمی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تشکر از مدیریت شرکت سنگ آهن مرکزی برای برپایی این نشست گفت: دنیای امروز دنیای ارتباطات است و جایگاه و نقش روابط عمومی ها بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه روابط عمومی ها درون شرکت را به بیرون پیوند می دهند افزود: خواهش من از روابط عمومی ها این است که فرصت ها را قدر بدانند و در حوزه اطلاع رسانی فعالیت بیشتری داشته باشند.

کاظمی با اشاره به اقدام بزرگ اجرای عملیات اکتشافی معدن ناریگان تصریح کرد: باید برای این پروژه عظیم که دستاورد بزرگ شرکت سنگ آهن مرکزی است اطلاع رسانی در سطح ملی انجام می شد.وی تصریح کرد: نقش روابط عمومی ها در حوزه اطلاع رسانی بسیار مهم است اما متاسفانه در دولت سیزدهم حوزه اطلاع رسانی ضعیف عمل کرده است.

روابط عمومی ها در تصمیم گیری های مهم نقش دارند

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه