در بازدید مدیران بانک توسعه صادرات ایران مطرح شد

کمال زاده: پروژه یزد یک در راستای تحقق شعار سال راه اندازی می شود

کمال زاده: پروژه یزد یک در راستای تحقق شعار سال راه اندازی می شود
لینک کوتاه کپی شد

نشست مشترک مدیران ارشد بانک توسعه صادرات ایران با مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت فولاد آلیاژی ایران درباره روند پیشرفت پروژه توسعه یزد ۱ در محل این شرکت برگزار شد.

به گزارش طلانیوز و به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد آلیاژی ایران، رئیس هیأت مدیره، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره بانک توسعه صادرات ایران در نشستی با مدیرعامل شرکت فولاد آلیاژی ایران بر حمایت از پروژه یزد1 تاکید کردند.

در این نشست مدیرعامل فولاد آلیاژی ایران با اشاره به فرامین رهبر معظم انقلاب در آغاز سال جاری، گفت: ریل گذاری مسیر هر ساله توسط مقام معظم رهبری انجام می شود و وظیفه ما حرکت در راستای فرمایشات ایشان است و این شرکت به موضوع رشد تولید اهمیت خاصی داده و دلیل این ادعا ثبت رکورد جدید در رشد تولید با 54هزارو 837تن تولید ماهیانه مذاب است که امسال محقق شده است.

محمد کمال زاده افزود: پروژه توسعه یزد 1 با ظرفیت تولید سالانه 700 هزار تن شمش فولادی، مهم‌ترین طرح توسعه فولاد است و ذوب‌گیری از این پروژه، رویداد بزرگی برای این شرکت محسوب می‌شود.
وی اضافه کرد: در راستای تحقق شعار سال ابن مجموعه در حال راه اندازی است و با بهره‌برداری کامل از این پروژه‌ عظیم، ظرفیت کلیِ فولادسازیِ این شرکت به یک میلیون و 300 هزار تن در سال می رسید که کمک شایانی به اقتصاد و توسعه صنعت فولاد می کند.
رییس هیأت مدیره و سرپرست بانک توسعه صادرات ایران که به همراه جمعی از مدیران و اعضای هیئت مدیره در این نشست حضور داشتند، گفت: بانک توسعه صادرات ایران با توجه به برنامه های حمایتی خود از روند تولید و تولیدکنندگان داخلی برای دستیابی به ارزش افزوده، تامین مالی و سرمایه‌گذاری، این پروژه را حمایت می کند.
مزده، با اشاره به حضور روسای دایره اعتبارات بانکی و ارزی در این بازدید، افزود: بانک توسعه صادرات ایران برای تسریع در امور ارزی و ریالی و همچنین تسهیلاتی مورد نیاز این پروژه نهایت تلاش خود را در رفع موانع موجود انجام می دهد.
گفتنی است هیأت اعزامی از بانک توسعه صادرات ایران با حضور در محل اجرای پروژه فولادی یزد1، از نزدیک با روند فعالیت های انجام شده آشنا شدند.

کمال زاده: پروژه یزد یک در راستای تحقق شعار سال راه اندازی می شود

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه