بیمارستان شهید مطهری

بیمارستان شهید مطهری در جمع برترین بیمارستان های خصوصی درجه یک استان اصفهان

بیمارستان شهید مطهری در جمع برترین بیمارستان های خصوصی درجه یک استان اصفهان
لینک کوتاه کپی شد

بیمارستان شهید مطهری در اعتبار بخشی سال ۱۴۰۲ رتبه یک را از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دریافت کرد.

در طرح اعتبار بخشی که در سال 1402 اجرا شد تمامی بیمارستان های کشور اعم از بیمارستانهای دولتی، خصوصی و خیریه براساس نحوه عملکرد و مطابقت با 505 سنجه (شاخص) در زمینه های مختلف مانند مدیریت رهبری ، ایمنی بیمار ، خدمات بالینی ، خدمات پاراکلینیک و پشتیبانی ، منابع انسانی و تجهیزات مورد ارزیابی قرار گرفتند.
دکتر علیرضا آجدانی رئیس بیمارستان شهید مطهری در این خصوص گفت: در این طرح که بیمارستان های استان اصفهان مورد بررسی قرار گرفتند ، بیمارستان شهید مطهری به عنوان یکی از برترین بیمارستان خصوصی استان اصفهان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شناخته شد و حائز رتبه درجه یک اعتبار بخشی شد.
آجدانی ضمن تبریک این موفقیت ارزشمند به خانواده بزرگ ذوب آهن اصفهان ، بیمارستان شهید مطهری و مردم استان اصفهان گفت: این موفقیت مایه افتخار و سرافرازی این مرکز و حاصل تلاش و کوشش های شبانه روزی و بی وقفه کلیه کارکنان بیمارستان و ایمان آنان به پیشرفت و سربلندی این مجموعه است.
وی افزود : مهمترین هدف از اجرای این طرح براساس اعلام نظر معاونت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، ارتقای کیفیت ارائه خدمات ، کاهش قصور پزشکی ، حفظ ایمنی بیمار و افزایش رضایتمندی مراجعین بوده است .
علیرضا آجدانی ادامه داد: ارزیابی این دوره بسیار ریزبینانه تر و به صورت عملکردی انجام شد.
آجدانی اظهار نمود: بیمارستان شهید مطهری دارای تیم درمان توانمندی می باشد که در آینده نزدیک در صورت تقویت در چند واحد جانبی به بزرگترین قطب استان در زمینه تخصصی و فوق تخصصی تبدیل خواهد شد .
وی با اشاره به مبحث توریسم سلامت گفت: امروزه ترکیب پزشکی و توریسم در حال تبدیل شدن به نقطه عطفی در صنعت گردشگری می باشد که بیمارستان شهید مطهری به دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و تجهیزات درمانی پیشرفته در کنار یک هتل مجهز قابلیت ارائه خدمات با کیفیت عالی و جذب بیمار در مقوله حفاظت از سلامت و پایش سلامت و تشویق فرزندآوری از سراسر کشور را دارد.

بیمارستان شهید مطهری در جمع برترین بیمارستان های خصوصی درجه یک استان اصفهان

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه