یک رکوردشکنی دیگر در سال «رشد تولید»

تداوم نوار کامیابی‌های فولادمردان خراسان

تداوم نوار کامیابی‌های فولادمردان خراسان
لینک کوتاه کپی شد

آمار تولید فولاد خراسان حاکی از ثبت سومین رکوردشکنی کارکنان پرتلاش این شرکت در فاصله کم تر از یک ماه با رکوردشکنی‌های اردیبهشت ماه است.

کارکنان باانگیزه ی فولاد خراسان که در خردادماه موفق به شکستن دو رکورد تولیدی (تولید روزانه‌ی شمش و نیز رکورد تعداد ذوب‌های متوالی در یک سکوئنس شده بودند)، در حالی پا به تیرماه می‌گذارند که نِصاب تولید ماهانه در فولادسازی شماره‌2 این شرکت را نیز جابه‌جا کرده‌اند.
به گفته مدیرعامل «مجتمع فولاد خراسان» شکستن سه رکورد تولید در در این شرکت ظرف یک ماه را می‌توان بیش از هر چیز به انگیزه، توانمندی و تعهد کارکنان و پشتیبانی و تامین مناسب و به موقع ملزومات تولید نسبت داد.
«طهمورث جوان‌بخت» اظهار امیدواری کرد که با تداوم جریان تامین انرژی، روند رو به رشد تولید این شرکت در ماه‌های آتی‌ نیز استمرار یابد.
فولاد خراسان علاوه بر ثبت رکورد تازه تولید روزانه شمش فولادی و شکستن رکورد تعداد ذوب‌ها در یک ریخته‌گریِ پیاپی، رکورد ماهانه تولید شمش را نیز جابه‌جا کرد.
معاون بهره برداری شرکت مجتمع فولاد خراسان در تشریح این خبر گفت: همکاران تلاشگر فاز2 فولادسازی، در خردادماه امسال با تولید ماهانه 54326 تن شمش فولادی، نِصاب پیشین تولید این محصول را 247 تن ارتقا دادند. این موفقیت در حالی رقم خورد که آخرین رکورد ثبت شده از تولید این محصول با 54079 تن، در اردیبهشت ماه 1400 ثبت شده بود.
فرشید فضیلتی با بیان این که تحقق شعار «رشد تولید»، دغدغه همیشگی همکاران پرتلاش شرکت مجتمع فولاد خراسان است، از تلاش همه همکاران بهره برداری و پشتیبانی و نیز پیمانکاران مجموعه قدردانی کرد و این موفقیت ها را به تلاشگران واحد فولادسازی فولاد خراسان تبریک گفت.

تداوم نوار کامیابی‌های فولادمردان خراسان

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه