شرکت ملی فولاد ایران/

اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی فولاد ایران در چهارمحال و بختیاری سرعت گیرد

اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی فولاد ایران در چهارمحال و بختیاری سرعت گیرد
لینک کوتاه کپی شد

استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی فولاد ایران در استان، گفت: با توجه به نرخ بالای بیکاری در استان صنعت فولاد می‌تواند نقش بسزایی در رونق اشتغال و تولید داشته باشد.

به گزارش طلانیوز به نقل از دنیای معدن غلامعلی حیدری در نشست با مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران با تاکید بر تسریع در اجرای طرح‌های توسعه‌ای این سازمان در استان، گفت: با توجه به نرخ بالای بیکاری در استان صنعت فولاد می‌تواند نقش بسزایی در رونق اشتغال و تولید داشته باشد.

استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: نگاه عدالت‌محورانه دولت سیزدهم و رویکرد توزیع منابع با اولویت مناطق محروم فرصت خوبی را در اختیار استان قرار داده تا بتوانیم محرومیت‌های گذشته را تا حدودی جبران و زمینه رشد و توسعه استان را تسهیل کنیم.

وی بر ضرورت تسریع در اتمام طرح‌های توسعه‌ای فولاد سفیددشت تاکید کرد و افزود: ایمیدرو متعهد شده تا چند طرح توسعه‌ای در فولاد سفیددشت اجرا کند که می‌طلبد در این خصوص سرعت بیشتری داده شود.

حیدری اضافه کرد: همچنین از تمام ظرفیت فولاد قلع اندود استان نیز استفاده نشده و ایمیدرو می‌تواند در این حوزه نیز سرمایه‌گذاری‌ کند.

وی، انرژی خورشیدی را از دیگر ظرفیت‌های مهم استان برشمرد و بیان کرد: از این ظرفیت نیز می‌توان به عنوان فرصت سرمایه‌گذاری استفاده کرد و از مزایای آن بهره‌مند شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری در این نشست ایفای مسئولیت اجتماعی صنایع استان را نیز خواستار شد و گفت: صنعت فولاد درآمد بالایی دارد که اگر سه درصد آن را هم هزینه مسئولیت‌های اجتماعی کند می‌تواند خدمات خوبی به مردم ارائه دهد.

وی افزود: از دیگر انتظارات استان استفاده از نیروهای بومی در صنعت فولاد استان به ویژه در هیات مدیره شرکت‌های تابعه است.

اجرای طرح‌های توسعه‌ای شرکت ملی فولاد ایران در چهارمحال و بختیاری سرعت گیرد

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه