مس سونگون آذربایجان/

توسعه؛ هدیه مدیریت بومی و انقلابی به منطقه

توسعه؛ هدیه مدیریت بومی و انقلابی به منطقه
لینک کوتاه کپی شد

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فضلی امام جمعه شهرستان ورزقان روز یکشنبه در جمع خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی گفت: از زمان روی کار آمدن دکتر عباس زاده در رأس مس آذربایجان، اتفاقات مبارک، پیشرفتهای محسوس و توسعه همه جانبه را شاهدیم و از این باب قدردان حضورشان هستیم.

به گزارش طلانیوز: حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا فضلی امام جمعه شهرستان ورزقان روز یکشنبه در جمع خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی گفت: از زمان روی کار آمدن دکتر عباس زاده در رأس مس آذربایجان، اتفاقات مبارک، پیشرفتهای محسوس و توسعه همه جانبه را شاهدیم و از این باب قدردان حضورشان هستیم.

وی این توسعه را هدیه انتخاب مدیریت بومی به منطقه دانست و گفت: امروزه تولید و کار معدنی نوعی جهاد هست و کارگران شریف معدن، جهادگران جبهه ی تولید و اقتصاد هستند.

در این برنامه همچنین دکتر دانش آرا، مشاور استاندار در امور ایثارگران به اقدام ارزشمند دکتر عباسزاده در نامگذاری ساختمانهای شرکت مس سونگون آذربایجان به نام شهدای گرانقدر اشاره کرد و گفت : این اقدام ارزشمند در بدو ورود ایشان به مس در خور قدردانیست و توجه و دقت ایشان به بحث جذب فرزندان و خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران در معدن سونگون جای خوشحالی دارد.

دانش آرا در پایان یادآور شد: خانواده های عزیز شهدا، ایثارگران و جانبازان، همیشه از مدیری متخصص، انقلابی، بسیجی و مخلص حمایت می کنند و دکتر عباسزاده هم مصداق همچین مدیری هست.

مدیرعامل شمسا در ابتدای برنامه ضمن خوش آمد گویی و ابراز خوشحالی از حضور این خانواده های معظم و معزز اظهار داشت: راه این عزیزان، وصایای آنها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ، حجت ما و چراغ راه ما در مسیرِ تولید، صنعت و معدن هست و امید که شرمنده ی آنها نباشیم.

در ادامه این برنامه نوای حاج صمد قلیزاده مداح نام آشنای استان زینت بخش محفل شد.

گفتنی است در پایان خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران از بخش های معدن مس سونگون و فعالیت جهادگران عرصه تولید بازدید کردند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه