صبح امروز صورت گرفت؛

بازدید معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو از فولاد مبارکه

بازدید معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو از فولاد مبارکه
لینک کوتاه کپی شد

محمدرضا موثقی‌نیا، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو صبح امروز به همراه جمعی از مدیران این مجموعه از فولادمبارکه بازدید کردند.

 محمدرضا موثقی‌نیا، معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو به همراه جمعی از مدیران این مجموعه صبح امروز ۲۵مردادماه ۱۴۰۲ از خطوط تولید و پروژه‌های توسعه‌ای این شرکت بازدید کردند.در این بازدید محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه جمعی از معاونین و مدیران این شرکت وی را همراهی کردند.

موثقی‌نیا در ابتدای این بازدید با حضور در محل معراج شهدای این شرکت، با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گرانقدر ادای احترام کرد.

در این بازدید موثقی‌نیا و تیم همراه از روند کار واحدهای فولادسازی و ریخته‌گری مداوم، نورد گرم، نورد سرد، تصفیه‌خانه پساب و پروژه‌های توسعه‌ای نظیر نورد گرم۲، نیروگاه سیکل ترکیبی ۹۱۴ مگاواتی از نزدیک مطلع شدند.

موثقی‌نیا ضمن ابراز خوشنودی از مجموع فعالیت‌های فولادمبارکه برای تأمین نیاز صنعت کشور از افتتاح پروژه نیروگاه سیکل ترکیبی این شرکت طی روزهای آینده خبر داد.

در پایان این بازدید نیز جلسه شورای معاونین فولاد مبارکه با حضور موثقی‌نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیئت عامل ایمیدرو، محمدیاسر طیب‌نیا مدیرعامل فولادمبارکه و جمعی از معاونین این شرکت برگزار شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه