موفقیت فولاد خراسان در استمرار مدیریت جامع کیفیت

۷ گواهی استاندارد مدیریتی در فولاد خراسان، تجدید و تمدید شد

۷ گواهی استاندارد مدیریتی در فولاد خراسان، تجدید و تمدید شد
لینک کوتاه کپی شد

استانداردهای ۷گانه مدیریت جامع کیفیت شرکت «مجتمع فولاد خراسان» مورد تایید ارزیابان نظام های جامع مدیریتی شرکت قرار گرفت.

معاون «برنامه­ریزی و فناوری» این شرکت از برگزاری «ممیزی شخص ثالث» شرکت مجتمع فولاد خراسان توسط نمایندگان شرکت SGS خبرداد.

به گفته امیررضا هیهات، در راستای تجدید و تمدید ۷ استاندارد جاری در سطح شرکت، این ممیزی در نیمه دوم شهریورماه در ۵ روزکاری برنامه‌ریزی و اجرا شد که در آن تمام فرآیندهای شرکت از حیث انطباق با الزامات استانداردی توسط ارزیابان تیم شرکت SGS و با همکاری تمامی ارکان شرکت مورد ممیزی قرار گرفت.

هیهات افزود: نتایج ممیزی و یافته‌های شناسایی شده توسط تیم ممیزی، در نشست های اختتامیه‌ جداگانه که به این منظور هماهنگ شده بود مورد بررسی قرار گرفت و پس از ارائه گزارش ممیزی، شرکت مجتمع فولاد خراسان موفق به تمدید گواهینامه استانداردهای ایزو ۹۰۰۱ (ویرایش ۲۰۱۵)، ایزو ۱۰۰۰۲ (ویرایش ۲۰۱۸)، ایزو ۱۰۰۰۴ (ویرایش ۲۰۱۸)، ایزو ۵۰۰۰۱ (ویرایش ۲۰۱۸) و ایزو ۱۰۰۱۵ (ویرایش ۱۰۱۹) و نیز تجدید گواهینامه استانداردهای ایزو ۱۴۰۰۱ و ایزو ۴۵۰۰۱  گردید.

رییس «تضمین کیفیت و تعالی سازمانی» فولاد خراسان در این باره تشریح کرد: سابقه نظام های مدیریتی در فولاد خراسان به سال ۱۳۸۱ باز می‌گردد. از آن سال تاکنون، نظام­های شرکت، روند رو به تکاملی را طی نموده است.

سعید رضایی افزود: شرکت با نگرش «مدیریت کیفیت جامع»(TQM) اقدام به استقرار نظام های مدیریت از جمله سیستم های:

مدیریت کیفیت ISO 9001،

مدیریت رضایت مشتری بر مبنای ISO 10004،

سیستم مدیریت شکایت مشتری بر مبنای ISO 10002،

سیستم مدیریت زیست محیطی ISO 14001 ،

سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی ISO 45001،

سیستم مدیریت شایستگی و توسعه کارکنان ISO 10015

و سیستم مدیریت انرژی ISO 50001،

نموده است.  روابط عمومی فولاد خراسان

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه