رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان اعلام کرد؛

بازسازی ۹ دستگاه آمبولانس با همکاری شرکت فولاد مبارکه

بازسازی ۹ دستگاه آمبولانس با همکاری شرکت فولاد مبارکه
لینک کوتاه کپی شد

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان از بازسازی ۹ دستگاه آمبولانس با همکاری شرکت فولاد مبارکه خبر داد.

به گزارش طلانیوز؛ فرهاد حیدری رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه از ابتدای سال تاکنون، ۹ دستگاه آمبولانس بازسازی شده به پایگاه‌های اورژانس پیش‌بیمارستانی اصفهان تحویل داده شده است، اظهار داشت: این امر با همکاری خیران و اعتبارات دولتی محقق شده است.

وی افزود: ۳ دستگاه آمبولانس با منابع مالی دولتی و ۶ دستگاه با حمایت خیران نیک اندیش و شرکت فولادمبارکه اصفهان بازسازی شده است و به چرخه عملیات امدادرسانی به بیماران و مصدومان بازگشته است.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان اصفهان با اشاره به آمبولانس‌های در دست بازسازی شده، تصریح کرد: هم اکنون ۷ دستگاه آمبولانس فرسوده در مرکز بازسازی آمبولانس‌ها در حال بازسازی است.

حیدری با اشاره به غیرفعال شدن برخی از پایگاه‌های اورژانس به دلیل مشکلات ناوگان آمبولانس خاطر نشان کرد: هر آمبولانس، ماهیانه به بیش از ۳۰۰ مأموریت امدادرسانی اعزام می‌شود و بازسازی و بازگشت به چرخه امدادرسانی هر یک آمبولانس، ضمن فعال سازی پایگاه‌های امدادی غیرفعال، تأثیر به سزایی در بهبود کیفیت ارائه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی به بیماران و مصدومان اورژانسی و افزایش رضایتمندی پرسنل اورژانس و امدادخواهان دارد.

وی با بیان اینکه اورژانس پیش‌بیمارستانی استان اصفهان با ۱۶۱ پایگاه امدادی، از ابتدای سال به بیش از ۱۶۰ هزار مأموریت اورژانسی، امدادرسانی کرده است،گفت: امید است با افزایش حمایت‌های خیرین محترم و صنایع بزرگ استان به زودی شاهد بازسازی ۸۵ دستگاه آمبولانسِ نیازمندِ بازسازی و بازگشت آنها به چرخه عملیات امدادرسانی اورژانس باشیم. ایراسین

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه