تبریک هفته نیروی انتظامی به فرماندهان انتظامی استان

دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با فرماندهان انتظامی

دیدار مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با فرماندهان انتظامی
لینک کوتاه کپی شد

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، با سردار حیمد علینقیان پور فرمانده انتظامی استان اصفهان و سرهنگ صادق کاظم زاده فرمانده انتظامی شهرستان لنجان دیدار کرد.

به گزارش طلانیوز؛ مهدی کوهی در این دیدار ها ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی یادآور شد : نیروی انتظامی که اقتدار، عزت، اخلاق مداری و همراهی با مردم را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است امروز به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره مندی از ظرفیت بالای سبز قامتان جان بر کف و همیشه هوشیار، نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت در شهرها، روستاها و مرزهای کشور ایفا می نماید.

وی افزود : امروز پلیس با رویکرد جامعه محوری و تکیه بر اصول اخلاقی، رفتاری و اجتماعی، به عنوان پلیسی هوشمند توانسته جایگاه بسیار خوبی را در بین مردم و صنعت داشته باشد که ثمرات این تعامل را می توان در ارتقای مشارکت عمومی در تامین امنیت پایدار جامعه مشاهده نمود.

مدیرعامل ذوب آهن ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای جان بر کف عرصه نظم و امنیت، فرا رسیدن هفته مقدس نیروی انتظامی را به کلیه فرماندهان و کارکنان و سربازان غیور نیروی انتظامی در رده های مختلف استان ، شهرستان های تابعه و خانوادهای معظم ایشان تبریک گفت و از مجاهدت های ایثار گرانه  سبز پوشان حماسه ساز پیروز وسنگر دار همیشه بیدار ، قدردانی نمود .

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه