مشاور مدیرعامل، مدیر گروه روابط‌ عمومی و حوزه مدیر‌عامل شرکت مس خبر داد

برگزاری اردوی جهادی درمانی فاتحان «اروند» توسط شرکت مس

برگزاری اردوی جهادی درمانی فاتحان «اروند» توسط شرکت مس
لینک کوتاه کپی شد

گروه جهادی درمانی شهدای صنعت مس مجتمع مس سرچشمه، با همکاری دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان و امور بهداشت و درمان مجتمع، اردوی جهادی درمانی فاتحان «اروند» را در محل کمیته امداد امام (ره) رفسنجان برگزار کرد.

به گزارش طلانیوز، محمدجواد خلیلی مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس با اعلام این خبر گفت: پس از انجام هماهنگی‌های مورد نیاز و اخذ مجوز از دانشگاه علوم پزشکی، بخشداری، فرمانداری و نیروی انتظامی شهرستان رفسنجان، گروه جهادی درمانی فاتحان «اروند» روز ششم مهر سال جاری در جمع مردم شریف این شهرستان حضور یافته و به ۱۱۸۳ نفر از مردم این منطقه، ۱۴۴۹ مورد خدمات درمانی، فرهنگی، آموزشی ارائه کرد.

خلیلی تصریح کرد: این خدمات شامل ویزیت متخصصان داخلی، زنان و مامایی، چشم، قلب، روان‌شناسی بالینی و پزشکان عمومی و همچنین تیم دندانپزشکی و پرستاری بوده و مراجعه‌کنندگان از خدمات دارویی رایگان نیز بهره بردند.

مدیر حوزه مدیرعامل و گروه روابط عمومی شرکت مس اظهار داشت: از این میزان خدمات درمانی ارائه‌شده، ۴۸۸ مورد مربوط به خدمات دندانپزشکی اعم از معاینه، کشیدن دندان، اندو و عصب‌کشی و ترمیم دندان بوده است. مس پرس

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه