فولاد صنعت بناب

گواهینامه CE مجتمع فولاد صنعت بناب تمدید شد

گواهینامه CE مجتمع فولاد صنعت بناب تمدید شد
لینک کوتاه کپی شد

مجتمع فولاد صنعت بناب در راستای اهداف کیفیتی خود و صادرات محصولات، بهبود فرآیندهای تولید، رضایتمندی مشتریان، افزایش میانگین تولید روزانه و سرانه آموزش، ارتقاء زیر ساخت های کیفیتی و تضمین سیستماتیک عملکرد امکانات نرم افزاری و سخت افزاری تولید و پایش کیفیت، موفق به تمدید گواهینامه CE برای دومین سال متوالی شد.

در ممیزی مجدد گواهینامه CE برای تمدید آن که به درخواست مجتمع فولاد صنعت بناب توسط نماینده شرکت DEDAL بلغارستان صورت گرفت، این مجتمع موفق به تمدید گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا CE  برای محصولات تولیدی خود شد.

برای اعتباردهی گواهینامه CE ، هر ساله یک دوره ممیزی مراقبتی انجام می ‌گیرد و طی ممیزی انجام شده تمام سیستم‌ها و فرآیندهای تولید و کیفیت محصول نهایی، شامل مستندات آموزشی، آزمایشگاه مرکزی، کنترل کیفی، خطوط تولید و همه سوابق مربوطه مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اعلام سرممیزی، نظر به نبود هیچ ‌گونه عدم انطباق، گواهینامه فوق تمدید شد.

گواهی استاندارد CE علاوه بر الزامی بودن آن برای صادرات به کشورهای اروپایی، یک مبنای جهانی برای صادرات کالا به سایر کشورهای آسیایی و آفریقایی نیز به شمار می ‌رود و دارندگان این استاندارد اجازه صدور محصول در بازارهای جهانی به ویژه اروپا را دارا هستند.

مجتمع فولاد صنعت بناب با توجه به کیفیت بالا، تنوع محصول و تعدد خطوط تولید برای عرضه محصول طبق نیاز مشتریان و بر اساس استانداردهای داخلی و مطابق استانداردهای جهانی با نام تجاری “شاهین بناب” محصولات خود را روانه بازار می کند.

مجتمع فولاد صنعت بناب توان تولید میلگرد از سایز ۸ تا ۳۲ با گریدهای مختلف و انواع مقاطع فولادی اعم از نبشی، تیرآهن، ناودانی و همچنین شمش فولادی و کامل‌ ترین سبد محصولات فولادی را تولید می کند.

علامت CE روی یک محصول، اعلام تولید کننده است که محصول مطابق با الزامات اساسی قوانین مربوط به سلامت، ایمنی و حفاظت از محیط زیست اروپا است.

حروف «CE» اختصار عبارت فرانسه «Conformité Européene» است که به معنای «سازگاری اروپایی» است. روابط عمومی گروه مالی گردشگری

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه