فولاد مبارکه/

نشست سالیانه هم اندیشی فولاد مبارکه با مراکز خدماتی برگزار شد

نشست سالیانه هم اندیشی فولاد مبارکه با مراکز خدماتی برگزار شد
لینک کوتاه کپی شد

نشست سالیانه هم اندیشی فولاد مبارکه با مراکز خدماتی در جهت تبیین راهبردهای معاونت فروش و بازاریابی با محوریت فروش داخل استان، فروش به تولید کننده، خرده فروشی و ارائه خدمات به آنها برگزار شد.

به گزارش طلانیوز، نشست سالیانه هم اندیشی فولاد مبارکه با مراکز خدماتی پیش از ظهر یکشنبه ۲۳ مهر ماه و در جهت تبیین راهبردهای معاونت فروش و بازاریابی و با محوریت فروش داخل استان، فروش به تولید کننده، خرده فروشی و ارائه خدمات به آنها برگزار شد.

رضا حیدری معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه، محمد تاجمیر ریاحی مدیرعامل شرکت فولاد متیل، یونس حمزوی مدیر برنامه‌ریزی و فروش محصولات فولاد مبارکه و روسای شرکت‌های فولادی و مراکز خدماتی فولاد مبارکه در سراسر کشور در این نشست حضور داشتند.

در این نشست هم اندیشی مدیران شرکت‌های فولادی خرد و مراکز خدماتی مطالبات و پیشنهادات خود را از شرکت فولاد مبارکه عنوان کردند و معاون فروش و بازاریابی فولاد مبارکه و مدیرعامل شرکت فولاد متیل نیز به مطالبات آنها پاسخ دادند.

مشارکت بیشتر شرکت‌های خرده فروش فولادی و مراکز خدماتی در سامانه همیار و همچنین شفاف سازی فعالیت‌های این شرکت‌ها برای ارائه خدمات بهتر نیز مطالبات مسئولان فولاد مبارکه برای مراکز خدماتی و شرکت‌های خرده فروش فولادی بود. ایراسین

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه