مهدی کوهی در کنگره بین المللی مهندسی عمران :

محصولات ذوب آهن اصفهان ضامن ایمنی، کاهش هزینه و سرعت در ساخت وساز

محصولات ذوب آهن اصفهان ضامن ایمنی، کاهش هزینه و سرعت در ساخت وساز
لینک کوتاه کپی شد

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در سیزدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران که امروز در دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز به کار کرد گفت : این مجتمع عظیم صنعتی در حال گذار از محصولات سنتی به صنعتی است و در این راستا با تولید ریل پیشران توسعه حمل و نقل ریلی شده و با تولید تیرآهن های با پهن در خدمت توسعه صنعت ساختمان کشور است .

به گزارش طلانیوز؛ وی افزود : در حال حاضر ذوب آهن اصفهان ،انواع تیرآهن بال پهن از سایز ۱۲ الی ۲۴ را تولید کرده و از سایز ۲۶ تا ۳۰ نیز امیدوارم تا پایان سال به بازار عرضه شود.

کوهی در این کنگره که بزرگترین رویـداد علمی سالانـه مهندسی عمران در سطح کشور است، افزود : تیر آهن های بال پهن از مزیت هایی نظیر تحمل پذیری فوق العاده بالا در مقابل زلزله،تسریع در ساخت،قیمت تمام شده ساختمان،کمک به حفظ محیط زیست،امکان جا به جایی اسکلت فلزی،وزن سبک تر ساختمان و ایجاد مقاومت بسیار بالا در بین طبقات برخوردار است که به گواه صاحب نظران صنعت ساختمان در دنیا، شاه بیت اصلی ساخت و ساز به شمار می روند.

وی اظهار داشت : استفاده از انواع تیرآهن های بال پهن از جمله در طرح نهضت ملی مسکن می تواند انقلاب عظیمی را در ساختمان سازی ایمن و سریع در کشور رقم بزند .

مدیرعامل ذوب آهن گفت : در تولید میلگرد نیز به سمت تولید محصولات خاص رفته ایم و در این راستا قراردادی برای تولید ۱۰۰ هزار تن پروفیل ۷۰cr۲ بسته ایم .

کوهی افزود : خدمت بزرگ دیگر ذوب آهن به صنایع معدنی تولید انواع آرک تونلی است که جایگزین آرک های چوبی شده و نه تنها در ایجاد جبهه های کاری جدید در معادن نقش دارد،  ایمنی برای معدنکاران را افزایش می دهد .

ذوب آهن اصفهان با برپایی غرفه ای در نمایشگاه جانبی این کنگره نیز حضور دارد و محصولات جدید خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده است.

سیزدهمین کنگره بین المللی مهندسی عمران هز ۲۵ تا ۲۷ مهر ماه سال ۱۴۰۲ در دانشگاه علم و صنعت در حال برگزاری است. این کنگره که بزرگترین رویـداد علمی سالانـه مهندسی عمران در سطح کشور می‌‌بـاشد، در ادامه مجموعه کنگره هـای مـلّی و بین‌المللی است که تحت نظارت هیأت امناءِ متشکل از نمایندگان شانزده دانشگاه و پژوهشگاه برتر کشور به صورت سالیانه برگزار می‌شود.

این گنگره بستری است برای ارایه آخرین دستاوردهای علمی و فناورانه متخصصان دانشگاهی و فعالان صنعت ساخت (شامل مشاوران، پیمانکاران و دیگر ارایه‌دهندگان خدمات مهندسی).

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه